Neler Yeni

WHATGEEK üzerinden son 1 ay içinde ürün alan arkadaşlar konuya baksın lütfen!!

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
604
İsim
Muhammed emin efe
Arkadaşlar çoğumuzun ürünü kargoya bile verilmedi ve neredeyse hepimize bu bilgi satın aldıktan sonra geldi. Ne zaman ürünümüz kargoya verilecek bilgisi yok, mail atıyoruz dönen yok, İnstagram üzerinden iletişime geçmeye çalışıyoruz bakan yok, bilgilendiren bi kişi bile yok. Üstüne sitede iptal seçeneği yok yani paramızı geri alma şansımız da uzun süre olmuyor. Sizden ricam ürünleriniz elinize geçince hepiniz yorumlara 1 puan verip bunları ve başımızdan geçenleri anlatın. Bildiğin unutulduk. 2 ocak'tan beri kargosu verilmeyen arkadaş bile gördüm forumda. Böyle mağdur edilip rafa kaldırmayalım. Lütfen dediğimi topluca yapalım ben yapacağım ürün elime ulaştığı zaman. Bazılarının kargosu verilmiş eğer firma tamamen kapalı olsa onların ürünüde kargoya verilmezdi. Belli ki umursamıyorlar.

syee

80+
Arkadaşlar çoğumuzun ürünü kargoya bile verilmedi ve neredeyse hepimize bu bilgi satın aldıktan sonra geldi. Ne zaman ürünümüz kargoya verilecek bilgisi yok, mail atıyoruz dönen yok, İnstagram üzerinden iletişime geçmeye çalışıyoruz bakan yok, bilgilendiren bi kişi bile yok. Üstüne sitede iptal seçeneği yok yani paramızı geri alma şansımız da uzun süre olmuyor. Sizden ricam ürünleriniz elinize geçince hepiniz yorumlara 1 puan verip bunları ve başımızdan geçenleri anlatın. Bildiğin unutulduk. 2 ocak'tan beri kargosu verilmeyen arkadaş bile gördüm forumda. Böyle mağdur edilip rafa kaldırmayalım. Lütfen dediğimi topluca yapalım ben yapacağım ürün elime ulaştığı zaman.
ben iade allmaya çalışıyorum mail üzerindden maillere 1 hafta da anca dönüyorlar rezalet bir firma tp forumundda 378 nickli bi arkadaş önerdi onun bütün sülalesine ve aile üylerine en nazik dileklerimi her aklıma gelince tekrarlayarak sövüyorum pişmanlıktır whatgeek

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
604
İsim
Muhammed emin efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben iade allmaya çalışıyorum mail üzerindden maillere 1 hafta da anca dönüyorlar rezalet bir firma tp forumundda 378 nickli bi arkadaş önerdi onun bütün sülalesine ve aile üylerine en nazik dileklerimi her aklıma gelince tekrarlayarak sövüyorum pişmanlıktır whatgeek
Haklısın firma açıkken de zaten günde 1 mesaj atıyorlar. Derdini çözene kadar 1-2 hafta geçiyor en az. Şu an ona bile bakmıyorlar. Yazıyorum dönüş yapan Allah kulu yok neredeyse herkese öyle şu an.

syee

80+
Haklısın firma açıkken de zaten günde 1 mesaj atıyorlar. Derdini çözene kadar 1-2 hafta geçiyor en az. Şu an ona bile bakmıyorlar. Yazıyorum dönüş yapan Allah kulu yok neredeyse herkese öyle şu an.
biraz sabır dostum eger canlı desteği cevap vermiyorsa chrome kullanıyorsan edgeden ya da başka tarayıcından aynı konuyu aç

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
604
İsim
Muhammed emin efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Muhtemel stok ile ilgili problem yaşıyorlar. İptal talep edin acil ihtiyaç varsa
Hocam maile bakmıyorlar. Ben ürünü istiyorum ama bu yaptıkları saçmalıkta sonuçsuz kalmamalı. Çin bayramı var Eyvallah firmalar kapalı ama bilgilendirme yapıp en azından ortalama ne zaman sonuçlanacağını bildire bilirlerdi. Ben ürüün alırken 6-15 gün arası yazıyordu 5 gün oldu kargoya bile verilmemiş bırakın kargonun bu sürede bana ulaşmasını.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,732
İsim
Oğuz
Büyük ihtimal stok sorunu var, aldığınız klavye ile alakalı. AK820 Pro'yu 17'sinde aldım, 19'unda kargoladılar.

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
604
İsim
Muhammed emin efe
Büyük ihtimal stok sorunu var, aldığınız klavye ile alakalı. AK820 Pro'yu 17'sinde aldım, 19'unda kargoladılar.
Hocam mevzu bu değil zaten. Ortadan kaybolması firmanın. Yazıyoruz bakmıyorlar bile bir sürü mail attım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yiğitcan Öğüt
oltaya mı geldik ne oldu anlamadım ne cevap var ne kargo

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,281
Üyeler