Neler Yeni

Whatgeek üzerinden ürün alan arkadaşların dikkatine !!

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,112
İsim
Muhammed emin efe
'Son iş ayarlamaları nedeniyle Türkiye sipariş kanalını geçici olarak kapattığımızı da bildirmek isteriz. Bu geçiş sırasında anlayışınız takdir edilmektedir.'
Son günlerde böyle bir mesaj alabilirsiniz. Muhtemelen Çin'in hayvan takvimine göre yılbaşı olduğu için ve Çin'in büyük kısmı Doğu'dan,Batı şehirlerine gittiği için olan bir durum. Bir tek bu site değil çoğu site şu an bu şekilde. İstisnai firmalar dışında çoğu yerel firma tatil yapıyor şu an. Bazı firmalar 7 bazı firmalar 14 gün kadar izin yapmakta. Bir tek Whatgeek değil son günlerde Çin menşeili firmalardan alışveriş yapacaksanız bunu bilerek yapın. Normalden daha uzun süre beklemeniz muhtemel.

Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Taha ARVAS
Çarşamba günü klavye almıştım. İptal olmaz değil mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Mesut ilteke
Yok reis iptal olmaz ben de geçen hafta perşembe aldim hala kargoya verilmedi yazdım arkadaşınkine benzer bi mail attılar

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,112
İsim
Muhammed emin efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Taha ARVAS
İptal olmayacaksa çok önemli değil ne zaman gönderecekleri

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Mesut ilteke
Hayır olmaz. Bir süre gönderim yapamayacağız diye muhtemelen tüm alışveriş yapan ülkelere attılar. Karınca gibi çalışıyorlar Eyvallah'ta 15 günde tatil mi olur :D
Reis ben klavye için kit almıştim gecen hafta perşembe 1 hafta oldu kargoya verilmedi bu hafta direkt klavye aldim o aldığım gün kargoya verildi anlamadim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ellerinde stok kalmamıştı heralde

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,112
İsim
Muhammed emin efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Reis ben klavye için kit almıştim gecen hafta perşembe 1 hafta oldu kargoya verilmedi bu hafta direkt klavye aldim o aldığım gün kargoya verildi anlamadim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ellerinde stok kalmamıştı heralde
Muhtemelen farklı tedarikçilerden tedarik ediyorlar. Veya dediğin gibi kendi depolarını kullanıyorlarsa direkt hazırdır kargoya verilmiştir. Çok sinir bozucu bir durum 2 gün tatil yapın siz Çin'lisiniz ne tatili. Ülkelerine dolar kazandırmak için her şeyi yaparlar 😄

Zalnar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Efe Batluralkız
'Son iş ayarlamaları nedeniyle Türkiye sipariş kanalını geçici olarak kapattığımızı da bildirmek isteriz. Bu geçiş sırasında anlayışınız takdir edilmektedir.'
Son günlerde böyle bir mesaj alabilirsiniz. Muhtemelen Çin'in hayvan takvimine göre yılbaşı olduğu için ve Çin'in büyük kısmı Doğu'dan,Batı şehirlerine gittiği için olan bir durum. Bir tek bu site değil çoğu site şu an bu şekilde. İstisnai firmalar dışında çoğu yerel firma tatil yapıyor şu an. Bazı firmalar 7 bazı firmalar 14 gün kadar izin yapmakta. Bir tek Whatgeek değil son günlerde Çin menşeili firmalardan alışveriş yapacaksanız bunu bilerek yapın. Normalden daha uzun süre beklemeniz muhtemel.
sipariş vermeye çalıştığımda

Shipping not available​

Your order cannot be shipped to the selected address. Review your address to ensure it's correct and try again, or select a different address.
şeklinde bir mesaj çıkıyor konum adana çukurova nasıl geçerli adres girebilirim

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,693
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
sipariş vermeye çalıştığımda

Shipping not available​

Your order cannot be shipped to the selected address. Review your address to ensure it's correct and try again, or select a different address.
şeklinde bir mesaj çıkıyor konum adana çukurova nasıl geçerli adres girebilirim
Senin girdiğin adresle ilgili değil dostum olay. Adamlar bir süreliğine Türkiye'ye siparişleri kapattı. Ondan sipariş veremiyon. Takip et. Açılırsa verirsin siparişini.

Zalnar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Efe Batluralkız
Senin girdiğin adresle ilgili değil dostum olay. Adamlar bir süreliğine Türkiye'ye siparişleri kapattı. Ondan sipariş veremiyon. Takip et. Açılırsa verirsin siparişini.
peki ya gümrükte sıkınıtı çıkyıor mu en fazla ne kadar keser 825 tl(27dolar) fiyatı var eğer çok çıkacak ise amozonda 1200tl vergi dahil sipariş verebiliyorum hangisini tercih etmeliyim

quietbebek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
742
İsim
Batuhan
peki ya gümrükte sıkınıtı çıkyıor mu en fazla ne kadar keser 825 TL(27dolar) fiyatı var eğer çok çıkacak ise amozonda 1200tl vergi dahil sipariş verebiliyorum hangisini tercih etmeliyim
ptt ile gelirse çıkıyormuş oda çıkarsa max 300

musaclk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Musa
peki ya gümrükte sıkınıtı çıkyıor mu en fazla ne kadar keser 825 TL(27dolar) fiyatı var eğer çok çıkacak ise amozonda 1200tl vergi dahil sipariş verebiliyorum hangisini tercih etmeliyim
45 (1400tl) dolarlık klavyeden 298tl vergi çıktığına göre %20 vergi çıkıyor. 160-180 arası vergi çıkar büyük ihtimalle ve bazen vergi çıkmıyor kargo firmasına göre

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,242
Üyeler
157,345
Son üye
JUOX
Top Bottom