Neler Yeni

WhatsApp için anlık çeviri uygulaması/yöntemi tavsiyesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Abdullah
Arkadaşlar merhaba. Ben işim gereği İtalyanca'nın konuşulduğu ve çok mesajın atıldığı birkaç WhatsApp grubunda bulunuyorum. İtalyancamın yetersiz olmasından dolayı bazen önemli mesajları kaçırıyorum ve tek tek ekran fotoğrafı alıp Google Translate'te fotoğrafı çevirmek de çok zaman alıyor. Bunun yerine işimi kolaylaştırabilecek gelen mesajları anlık İngilizce'ye veya Türkçe'ye çevirebilecek IOS için bir uygulama veya şu anki yaptığım yöntemden daha kısa ve daha kolay bir yöntem biliyor musunuz? Ben IOS kullanıyorum ancak Android için böyle bir çözüm biliyorsanız onları da yazarsanız bu sorunu yaşayan başka kişilere de yardımcı olmuş oluruz. Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Yakard11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Deniz Yakar
whatsapp webden ekran resmi almadan direk kopyalarsın hocam

dostveviski

80+ Bronze
whatsapp' ın içeriğine direkt müdahale edebileceğini düşünmüyorum ama app storeden çeviri özelliği olan klavyeler bulup kullanmayı deneyebilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Abdullah
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
whatsapp webden ekran resmi almadan direk kopyalarsın hocam
Evet haklısınız da her saniye bilgisayar başında olmuyor insan. Bilgisayar başındayken öyle yapıyorum, IOS için bir önerisi olan var mı diye merak ediyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

whatsapp' ın içeriğine direkt müdahale edebileceğini düşünmüyorum ama app storeden çeviri özelliği olan klavyeler bulup kullanmayı deneyebilirsin.
Kendi yazdıklarım için çalışmıyor mu sadece o klavyeler? Bir de 3. parti bir klavyeye insan çok da güvenemiyor.

dostveviski

80+ Bronze
Evet haklısınız da her saniye bilgisayar başında olmuyor insan. Bilgisayar başındayken öyle yapıyorum, IOS için bir önerisi olan var mı diye merak ediyorum.

Kendi yazdıklarım için çalışmıyor mu sadece o klavyeler? Bir de 3. parti bir klavyeye insan çok da güvenemiyor.
içinde çeviri gibi bir özelliği olan klavyeyse mesajı kopyalar klavyeye yapıştırır çevirirsin bir zamanlar vardı diye hatırlıyorum böyle klavye

benim klavye de varmış :DD google klavye.

Ekler

• WhatsApp Image 2024-02-15 at 15.46.19.jpeg
    WhatsApp Image 2024-02-15 at 15.46.19.jpeg
    88.2 KB · Hit: 22
Top Bottom