Neler Yeni

Whatsapp mesaj yedekleme

xKai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
TALİP ÇELİK
Instagram
talip.clk
Steam
lionard01
Discord
Aomine01#0314
Telefonu sıfırlayacağım, fakat whatsappda yedeklemem gereken 2-3 kişi ile sohbetim var. Tüm sohbeti degil de sadece o kişilerin yedeğini alıp sıfırladıktan sonra da geri yüklemeyi nasıl yapabilirim? izledigim videolarda tüm konusmaların yedegini aldırıyor ve o şekilde yapamadım. Yardımcı olur musunuz?

dostveviski

80+ Bronze
Zaten her türlü diğer sohbetlerin gidecek dostum :D O 2-3 kişi dışındaki sohbetleri sil öyle yedek al .

hashasii

80+
Hazır konu açılmışken söyliyim, ben yaklaşık 4 ay önce yedekleme yaptım görselleride yedekle dediğim halde wpyi geri kurunca görseller gelmedi görseller yerini sorunlu görsel işareti gözüküyo eğer 4 ayda sohbet birikmeseydi yeniden son yedeği kurup deniycektim ama olmadı. Şimdi şuanki sohbetleri yedekleyip ayrı olarak son yedekle birleşip hem fotoğraflar hemde 4 ayda biriken sohbetleri nasıl aynı yedekte tutabilirim

xKai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
TALİP ÇELİK
Instagram
talip.clk
Steam
lionard01
Discord
Aomine01#0314
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Zaten her türlü diğer sohbetlerin gidecek dostum :D O 2-3 kişi dışındaki sohbetleri sil öyle yedek al .
o şekilde denedim fakat olmadı o yüzden direkt 2-3 kişiyi seçip onedrive vs bir şeye yedekleme yöntemi varsa onu sordum :D

dostveviski

80+ Bronze
o şekilde denedim fakat olmadı o yüzden direkt 2-3 kişiyi seçip onedrive vs bir şeye yedekleme yöntemi varsa onu sordum :D
olmadı derken? Sildiğin sohbetleri nasıl yedekledi? Böyle bir şey mümkün değil. Önceki yedeğini kaldır tekrar yedekle.

xKai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
TALİP ÇELİK
Instagram
talip.clk
Steam
lionard01
Discord
Aomine01#0314
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
olmadı derken? Sildiğin sohbetleri nasıl yedekledi? Böyle bir şey mümkün değil. Önceki yedeğini kaldır tekrar yedekle.
İstemedigim sohbetleri sildim, sonrasında yedeklemek istedigim zaman olmadı yedeklendigini söylüyor fakat en son yedekleme tarihi olarak haziran görünüyor. Ya buga girdi ya hata veriyor ben cözemedim. O yüzden şuan mevcut olan 3 sohbeti yedekleyip daha sonrasında formatlayıp yüklemek istiyorum.

Top Bottom