Neler Yeni

Whatsapp'dan Gönderi̇len Vi̇rüslü Çeki̇li̇ş Li̇nkleri̇

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
recep baki özen
Beyler whatsappdan http://provincialcommend.top/petrolofisi/tb.php?oi=nk1673346904474 şöyle bir link aldım.
Arkadaşımın biri linke girmiş link içeriği şöyle;
Öncelikle size 4 adet soru soruyor Yaşınız kaç, cinsiyetininiz ne vs. daha sonra 9 adet hediye paketi olan bi ekrana geliyorsunuz burada ise 3 tıklama hakkınız var eğer doğruyu bulursanız size ödülü veriyor ki garanti olarak 2.denemede hep ödül çıkıyor. Bunu kazanabilmek için ise whatsappdan 20 kişiye göndermenizi istiyormuş arkadaşım buna da devam etmiş siteden whatsappa yönlendirmiş oradan da teker teker seçerek insanlara bunu yollamış. Daha sonrasında ise turkcell vodafone vs şeyler ve ücretlerden bahsetti o noktaya gelince dolandırıcı olduklarını anlayıp siteden çıkmış ve wp den linki yolladığı kişilerden mesajı herkesten sil yapmış. Bilen bi arkadaş varsa bu noktada ne yapmamız gerekir, telefona virüs vs. bulaşmışmıdır. Telefonu ios iphone7. Bu konular hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,356
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Banada atıyor yaşlı akrabalarım hepsinede basıyorum hiç bişey olmadı olmazdı kişisel bilgi girilmezse diye düşünüyorum

milenix

80+ Gold
kişisel bilgi girilmediği sürece sıkıntı olmaz iosa virüs bulaşması çok zor android gibi 3. parti uygulamalar indirilemiyor

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Necati
Beyler whatsappdan http://provincialcommend.top/petrolofisi/tb.php?oi=nk1673346904474 şöyle bir link aldım.
Arkadaşımın biri linke girmiş link içeriği şöyle;
Öncelikle size 4 adet soru soruyor Yaşınız kaç, cinsiyetininiz ne vs. daha sonra 9 adet hediye paketi olan bi ekrana geliyorsunuz burada ise 3 tıklama hakkınız var eğer doğruyu bulursanız size ödülü veriyor ki garanti olarak 2.denemede hep ödül çıkıyor. Bunu kazanabilmek için ise whatsappdan 20 kişiye göndermenizi istiyormuş arkadaşım buna da devam etmiş siteden whatsappa yönlendirmiş oradan da teker teker seçerek insanlara bunu yollamış. Daha sonrasında ise turkcell vodafone vs şeyler ve ücretlerden bahsetti o noktaya gelince dolandırıcı olduklarını anlayıp siteden çıkmış ve wp den linki yolladığı kişilerden mesajı herkesten sil yapmış. Bilen bi arkadaş varsa bu noktada ne yapmamız gerekir, telefona virüs vs. bulaşmışmıdır. Telefonu ios iphone7. Bu konular hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.
Yıl 2023 olmuş hala bunlara inanan kişiler varsa ne diyeyim cahilliktir bu..

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Necati
Yıl 2023 olmuş hala bunlara inanan kişiler varsa ne diyeyim cahilliktir bu..
Onuda geçtim şu devirde kimse kimseye bedava birşeyi kolay kolay vermez , 4-5 soru cevaplayacaksın iphone 14 pro max kazanıcaksın tabi efendimm
Mesaj otomatik birleştirildi:

linki kaldırayım mı
Evet

linki kaldırayım mı
Şimdi 2-3 cahil gelir basar 🤣

SametSW

80+ Bronze
Onuda geçtim şu devirde kimse kimseye bedava birşeyi kolay kolay vermez , 4-5 soru cevaplayacaksın iphone 14 pro max kazanıcaksın tabi efendimm

Evet

Şimdi 2-3 cahil gelir basar 🤣
ben çok meraklıyım cahil değilim o yzden tıkladım :D

Top Bottom