Neler Yeni

WhatsApp'ta mesaj atılmıyor

wingenter

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Efe Kerem EFEKAN
Herkese iyi forumlar,
İki gündür WhatsApp'ta sorun yaşıyorum. Ne mesaj atabiliyorum ne de alabiliyorum. Gönder tuşuna bastığımda mesaj gitmiyor, kayboluyor. İnternetim olmasına rağmen "bağlantı sorunu" uyarısı alıyorum.
Önce WhatsApp'ı silip tekrar yükledim, sorun kısa süreliğine çözüldü gibi oldu ama 5 dakika sonra tekrarladı. Telefonda custom ROM kullandığım için onu da değiştirdim fakat sorun devam etti. Uygulamayı tekrar yüklediğimde 5-10 dakika normal kullanabiliyorum, sonra problem yeniden başlıyor.
Yardımcı olabilecek biri var mı?

Shourd

80+ Silver
Herkese iyi forumlar,
İki gündür WhatsApp'ta sorun yaşıyorum. Ne mesaj atabiliyorum ne de alabiliyorum. Gönder tuşuna bastığımda mesaj gitmiyor, kayboluyor. İnternetim olmasına rağmen "bağlantı sorunu" uyarısı alıyorum.
Önce WhatsApp'ı silip tekrar yükledim, sorun kısa süreliğine çözüldü gibi oldu ama 5 dakika sonra tekrarladı. Telefonda custom ROM kullandığım için onu da değiştirdim fakat sorun devam etti. Uygulamayı tekrar yüklediğimde 5-10 dakika normal kullanabiliyorum, sonra problem yeniden başlıyor.
bu link belki size yardımcı olur

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
Yusuf Kaplan
Herkese iyi forumlar,
Başka bir telefondan kendi wpnize giriş yapıp deneyin. Sorun hesapta mı yoksa telefonda mı diye.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,447
Üyeler
154,403
Son üye
MertAliC
Top Bottom