Neler Yeni

WHATSAPP'TAN BAN YEDİM! (açıldı)

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,167
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
kanka e posta da ne yazdığını öğrenebilir miyim e posta attığımda e posta ile gözden geçirme olanağı olmadığını söylüyorlar ben yablış bir şey mi yazıyorum anlamadım
ben mail ile dönüş yapmıştım ve öyle bi uyarı almadım destek talebi oluşturduysan ilgileneceklerdir beklemekten başka çaren yok. Ben olayı anlattım ne yapmak istediğimi anlattım onlar da sistem tarafından otomatik algılandığını ve talebim doğrultusunda yasağı kaldırdıklarını söylediler hemen ertesi gün.

thesia88

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
arhan seven
hacı benşm maillere cevap vermediler bidaha da Twitter Şikayetvar vs baktım aynı sorunı yaşayan çok kişi var hallolur umarım

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,167
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
hacı benşm maillere cevap vermediler bidaha da Twitter Şikayetvar vs baktım aynı sorunı yaşayan çok kişi var hallolur umarım
umarım hallolur. Benim ertesi gün hemen maile dönüş yaptılar hesabım da açıldı.

fox1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
fox
umarım hallolur. Benim ertesi gün hemen maile dönüş yaptılar hesabım da açıldı.
hocam merhabalar son durum nedir acaba? bu sabah baktım ki bende ban yedim Spam nedeniyle spam felan da atmadım

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,167
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
hocam merhabalar son durum nedir acaba? bu sabah baktım ki bende ban yedim Spam nedeniyle spam felan da atmadım
benim ban ertesi gün açılmıştı hocam durumu açıkladıktan sonra sistemin otomatik olarak banladığını ve açıldığını belirten bir mail aldım ve hala aktif olarak wp kullanıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

herhangi bir 3. parti yazılım kullandın mı ? yoksa spamdan banlandığın yazıyor mu

fox1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
fox
benim ban ertesi gün açılmıştı hocam durumu açıkladıktan sonra sistemin otomatik olarak banladığını ve açıldığını belirten bir mail aldım ve hala aktif olarak wp kullanıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

herhangi bir 3. parti yazılım kullandın mı ? yoksa spamdan banlandığın yazıyor mu
Spamdan yasaklandığım yazılıyor 3.parti yazılım %20 ihtimal kullanmış olabilirim oda çok düşük ihtimal, Kullanmış olsam bile 1-2 yıl geçmiştir
Zaten Spam'dan yasaklandığım yazılıyor

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,167
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
Spamdan yasaklandığım yazılıyor 3.parti yazılım %20 ihtimal kullanmış olabilirim oda çok düşük ihtimal, Kullanmış olsam bile 1-2 yıl geçmiştir
Zaten Spam'dan yasaklandığım yazılıyor
mail at birde orada çıkan buton üzerinde itirazını belirt. Ben baya bi yerden ulaştım ertesi gün akşama doğru açılmıştı

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,167
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram