Neler Yeni

Wi-Fi Anakartli Toplama Bilgisayar

jesia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Çağrı Arslan
Bütçe
37000
Kendimce bir hazır sistemi özelleştirerek böyle bir sistem yaptım. Sadece fps oyunu oynuyorum ağırlıklı valorant cs2 anakartin wi-fi olması zorunlu. Evimde ki öbür bilgisayarda da asusun b550 wifi olanını kullanıyorum problem yaşamadım. Sistemin kalanında bir sıkıntı var mı?

Ekler

• Screenshot_20240514_124211_Chrome.jpg
    Screenshot_20240514_124211_Chrome.jpg
    427 KB · Hit: 15

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
971
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Kendimce bir hazır sistemi özelleştirerek böyle bir sistem yaptım. Sadece fps oyunu oynuyorum ağırlıklı valorant cs2 anakartin wi-fi olması zorunlu. Evimde ki öbür bilgisayarda da asusun b550 wifi olanını kullanıyorum problem yaşamadım. Sistemin kalanında bir sıkıntı var mı?
2x ram ile daha çok fps alırsınız.
Bana pahalı geldi gibi sistem . 4060ti ve 7500f

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,169
İsim
Semih Boran
Anakartta wifi olmak zorunda değil. İkinci el antenli intel ax210 satanlar var 800-1000 TL arası sanırsam. Onlardan birinden almanız yeterli.

jesia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Çağrı Arslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2x ram ile daha çok fps alırsınız.
Bana pahalı geldi gibi sistem . 4060ti ve 7500f
2x ram olayını biliyorum fakat özelleştirme seçenekleri o kadar güzel değil sistem pahalı farkındayım.
Anakartta wifi olmak zorunda değil. İkinci el antenli intel ax210 satanlar var 800-1000 TL arası sanırsam. Onlardan birinden almanız yeterli.
Hocam tak çıkar sorunsuz bir şey ise dediğiniz amazon üzerinde 1100 TL ye gördüm. Wifi anakarttan vazgeçerim.

Sormak istediğim ram , ssd , supply kısmında sıkıntı yaşar mıyım?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben standart kullanıcıyım tak çalıştır oyna. B serisi anakart bana fazla mı bunu bilmiyorum. A serisi işimi görür mü?

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
971
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
2x ram olayını biliyorum fakat özelleştirme seçenekleri o kadar güzel değil sistem pahalı farkındayım.

Hocam tak çıkar sorunsuz bir şey ise dediğiniz amazon üzerinde 1100 TL ye gördüm. Wifi anakarttan vazgeçerim.

Sormak istediğim ram , ssd , supply kısmında sıkıntı yaşar mıyım?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben standart kullanıcıyım tak çalıştır oyna. B serisi anakart bana fazla mı bunu bilmiyorum. A serisi işimi görür mü?
Ssd ve supply de sıkıntı çıkmaz. Ram de ise söylemiştim zaten.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
918,956
Üyeler
142,493
Son üye
furieux
Top Bottom