Neler Yeni

Wi-Fi'da Ping Yükseliyor Yardım Lütfen

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Berke
İnternete wifiden belli bir cihaz bağlanınca ping uçuyor ama dowland ve upload hızı normal kalıyor bu olay sadece belli bir cihaz bağlanınca oluyor. Mesala wifiyi kapatınca pingim 300 den direk 13 e düşüyor ama wifiyi kapatmadan sadece o cihazın wifisini kapatınca ping yine normale dönüyor lütfen yardımcı olur musunuz ?

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,843
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Aynı durumu ben de yaşıyordum. Annemin telefonu interneti tabiri caizse sömürüyordu. Hattını değiştirmek zorunda kaldı ve hat değiştikten sonra sorun kalmadı. Tam olarak sebebini ben de bilmiyorum ancak dediğim gibi hat değişimi sonrası düzeldi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Berke
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu olay olduğunda dowland 30 upload'da 3.50 olarak kalıyor sadece ping yükseliyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Berke
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı durumu ben de yaşıyordum. Annemin telefonu interneti tabiri caizse sömürüyordu. Hattını değiştirmek zorunda kaldı ve hat değiştikten sonra sorun kalmadı. Tam olarak sebebini ben de bilmiyorum ancak dediğim gibi hat değişimi sonrası düzeldi.
Hangi hattı kullanıyordu ?

rolyroys

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Can Çelik
İnternete wifiden belli bir cihaz bağlanınca ping uçuyor ama dowland ve upload hızı normal kalıyor bu olay sadece belli bir cihaz bağlanınca oluyor. Mesala wifiyi kapatınca pingim 300 den direk 13 e düşüyor ama wifiyi kapatmadan sadece o cihazın wifisini kapatınca ping yine normale dönüyor lütfen yardımcı olur musunuz ?
benimde bi telefonum vardı wifi bağlayınca net çöküyordu resmen :D başka cihazlar bağlayınca olmuyordu bunun sebebini bilmiyorum bak :D

Top Bottom