Neler Yeni

Wi-Fi'ı olmayan PC'ye Wi-Fi adaptörü önerisi

Adem alp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Adem alp
hepinize oncelikle iyi aksamlar beyler ben masaustune gecicem ama bir sikinti var eve kablo cektiremiyorum ankartimda wifiyi desteklemiyorum adaptor almak zorunda kaliyorum piyasanin en kral adaptoru nedir ve arkadaslar ben normalde odamdan internet hizi 100mbs olarak aliyorum adaptor alinca kasma ping vesaire olur mu sizce biraz endiseliyim yardimci olan herkese simdiden tesekkur ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Mehmet Ali Ersever
bu konuyla ilgili bir sürü konu, var arama çubuğundan ulaşabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Ensar
hepinize oncelikle iyi aksamlar beyler ben masaustune gecicem ama bir sikinti var eve kablo cektiremiyorum ankartimda wifiyi desteklemiyorum adaptor almak zorunda kaliyorum piyasanin en kral adaptoru nedir ve arkadaslar ben normalde odamdan internet hizi 100mbs olarak aliyorum adaptor alinca kasma ping vesaire olur mu sizce biraz endiseliyim yardimci olan herkese simdiden tesekkur ederim
Oyunlarda çok ciddi bir fark olur. lolde sabit 28 ping alırken kablosuz da 50 60 arası sürekli dğeişen bir ping alıyorum. Ama hiç 50 60 gibi de değil. çok daha fazla gibi.

Adem alp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Adem alp
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyunlarda çok ciddi bir fark olur. lolde sabit 28 ping alırken kablosuz da 50 60 arası sürekli dğeişen bir ping alıyorum. Ama hiç 50 60 gibi de değil. çok daha fazla gibi.
kanka ya ilk masaustu deneyimim o kadar olur mu ya
Mesaj otomatik birleştirildi:

pingim normlade teste gore 8 cikiyo

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Ensar
kanka ya ilk masaustu deneyimim o kadar olur mu ya
Mesaj otomatik birleştirildi:

pingim normlade teste gore 8 cikiyo
Valla kanka mben hiç wifi ile rekabetçi bir oyun oynamanı tavsiye etmem. Tabi youtube da falan takılırken sorun olur mu bilemem ama oyunlarda hiç öner miyorum.

Top Bottom