Neler Yeni

Yardım Wifi Bağlantı Problemi ve Yeni Modem Tavsiyesi

ellidokuz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mehmet
Selamlar, uzun yıllardır kablonet internet kullanmaktayım. Bağlandığından beri wifi ile laptopumda oyun oynarken anlık ping girmeleri, saniyelik kopmalar ve bağlantı hızıyla alakalı sorunlar yaşadım. Defalarca teknik servisi aradım, geldiler ama yapılan testlerde hiçbirşey çıkmadı. Masaüstü pc aldıktn sonra ethernet ile bağlandığımda bu problemlerin hiçbirinin olmadığını gördüm fakat telefondan wifi ile bağlıyken yine aynıydı. Zannediyorum modemin kablosuz özelliğinde sıkıntı var. Bana uygun fiyatlı işimi görecek bir modem önerebilir misiniz? 25Mb internet kullanıyorum şu an için yeterli.

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Elimde 50k lık sistem olsun 100k lık modem gigafiber net olsun gene gider kablolu kullanırım Wifi Tr de sıkıntı.

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Wifi ve TR arasında ne sıkıntı var? Fizik kuralları mı değişiyor yurtdışına çıkınca?
Hayır sorun var cidden bizim burda benim evimde Atlantis var Türktelekom var kablolu olanda sıkıntı yok. Ama Türktelekom ve atlantis wifi kullanınca illa bir kopma los ping bir şey giriyor araya.

donanimci98

80+ Bronze
Hayır sorun var cidden bizim burda benim evimde Atlantis var Türktelekom var kablolu olanda sıkıntı yok. Ama Türktelekom ve atlantis wifi kullanınca illa bir kopma los ping bir şey giriyor araya.
Onun sebebi kullandığın cihazlar + olarak zaten wifi ping yapıyor ister istemez.

Top Bottom