Neler Yeni

WİFİ GÜÇLENDİRİCİ ÖNERİ

RyenJuo

80+
Yani evinizin düzenine göre (kalın duvar, alt kat, üst kat vb.) değişebilir. Kablo ile bağlanmadığınız sürece kopmalar yaşanabilir. Fakat attığım kaliteli bir üründür menzili çok fazla artıyor. Mobil cihazım için kullanıyorum kopma yaşamadım.

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,025
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
mesh sistemler sizin için daha iyi olur ,katlar arası geçiş çok sıkıntı olur yoksa. Maliyetli bir sistem ama oldukça verimli. TP linkin ürünlerine bakabilirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Bertuğ Yağız İRFAN
Antenleri biraz narin başka bir sıkıntısı yok

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,025
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Merhaba iki katlı bir evdeyim benim wifim aşağıda salonda ve ben merdivenin ordayım bende odamda https://www.trendyol.com/xiaomi/mi-wifi-pro-sinyal-yakinlastirici-guclendirici-300-mbps-p-3607033
bu güçlendirci var ve mesela fifadayken falan kesilme oluyor bir anda atıyor ve int az çekiyor bunun için iyi bir önerici önerir misiniz ?
elinizdeki ürünün bağlantısının kesilmesini önlemenin yolu var. 192.168.1.1 adresinden oturum süresini 60 yerine max değer yaparsanız ,kesilme sorunu çözülür

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
mamad efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
elinizdeki ürünün bağlantısının kesilmesini önlemenin yolu var. 192.168.1.1 adresinden oturum süresini 60 yerine max değer yaparsanız ,kesilme sorunu çözülür
adrese nasıl gidebilirim dostum

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
Baran Kut
Hocam mesh Wifi sistemi öneririm. Tp-Link Deco M4 kullanıyorum. Menzili harika. Bütçenize uygun başka Mesh Wifi sistemleri vardır onlara da bir göz atmanızı öneririm.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,826
Üyeler
141,193
Son üye
oyungezer
Top Bottom