Neler Yeni

WIFI ile pcyi bağlama

Salu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
834
İsim
Furkan SARIGÖL
Modem başka odada kablo çekmeyle uğraşmasam wifi ile bağlansam bana neler lazım (pc masaüstü)
yani anakartta wifi ozelliği olan anakart mı almalıyım yoksa hem wifi çoğaltıcı hemde pc ye takacağım cihaz mı almam gerekli
modem biraz uzakta telefonla 2 3 diş çekiyor

FarukKusdil

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,279
İsim
Ömer Faruk Kuşdil
Router ile wifi adaptör almanız gerekir. Router almazsanız sinyal kalitesi biraz düşecektir. Hem de gecikme oluşabilir.

cemtastan2301

80+ Gold
İstersen WIFI destekli kart al istersen Wireless cihazı al. Ben de uzaktan WIFI ile bağlanıyorum Wireless ile.

Atyxah

80+ Silver
Tel 2-3 düş çekiyosa pc rahat çeker roytera pek gerek kalmaz
Router ile wifi adaptör almanız gerekir. Router almazsanız sinyal kalitesi biraz düşecektir. Hem de gecikme oluşabilir.

cemtastan2301

80+ Gold
sadece wirless alsam yeter yani
Evet ben öyle kullanıyorum.

Salu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
834
İsim
Furkan SARIGÖL
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

FarukKusdil

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,279
İsim
Ömer Faruk Kuşdil
peki öneriniz nedir hangi ürünler iyi ama çokta pahalı olmasın işimi görsün yeter
Yakın zamanda piyasaya çok bakamadım. Ne dersem yanlış olabilir. Bilen biri öneri yaparsa daha iyi olur.

• Beğen
Reaksiyonlar: Salu

Salu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
834
İsim
Furkan SARIGÖL
Yani pc ye takılan hangisi ve illa anakartım wifi özelliklimi olacak yoksa sadece pc ye bağlayacagim ekipmanı alsam onun adı ne ve nasıl bağlayacağım wireless yazdım usb uclular var küçük onu alsam yetermi odalar altlı üstlü telefon 3 diş çekiyor online oyunlarda kopmamalı ve bilgisayarım masaüstü
Mesaj otomatik birleştirildi:

wifi çoklayıcı al köprü kur usb wirles kullan
valla o işlerden anlamıyorum kopru kurma felan youtube dan bakacam mecbur sagol yorumun icin

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Yusuf Yiğit Yıldız
Yani pc ye takılan hangisi ve illa anakartım wifi özelliklimi olacak yoksa sadece pc ye bağlayacagim ekipmanı alsam onun adı ne ve nasıl bağlayacağım wireless yazdım usb uclular var küçük onu alsam yetermi odalar altlı üstlü telefon 3 diş çekiyor online oyunlarda kopmamalı ve bilgisayarım masaüstü
Mesaj otomatik birleştirildi:

valla o işlerden anlamıyorum kopru kurma felan youtube dan bakacam mecbur sagol yorumun icin
köprü dediğim wifi arasındaki bağlantıyı güçlendirme yoksa özellikle bişe değil

• Beğen
Reaksiyonlar: Salu

Salu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
834
İsim
Furkan SARIGÖL
İstersen WIFI destekli kart al istersen Wireless cihazı al. Ben de uzaktan WIFI ile bağlanıyorum Wireless ile.
peki son soru wifi özellikli anakart önerebilirmisin onu alsam baska ekipman almama gerek kalmayacak değil mi ? işlemcim amd ryzen 5 3600 fiyatıda 600 650 olsa yeter fazla pahalı olmasin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
957,040
Üyeler
150,992
Son üye
furkanefe.07
Top Bottom