Neler Yeni

Win 10 pro mu yüklemeli home mu ?

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,171
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
Yeni aldığım bilgisayarda win 11 pro yüklü geldi güncelleme sorunları ve driver update uğraştırdığı için win 10 pro yükledim ama win 10 home tavsiye edenler var. Pro ile home arasında ne farklar var ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Özgür Bulut
Windows 10 veya 11'in pro versiyonları arkaplanda daha çok servis çalıştırdığı için RAM'lere daha fazla yük bindirir. Home yükle.

naberr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
naber
bilgisayar iyiyse pro yükle kesinlikle home özellikleri aşırı az. gpedit bile açılmıyor. en kötü ihtimalle services.msc yazıp gereksiz servisleri kendin kapatabilirsin.
pro candır bir kere home yükledim pişman oldum benim gibi sürekli format atan ve bilgisayar dosyalarını kurcalayan birine ters bir şey

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,171
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
onu öğrenmeye çalışıyordum bilgisayar iyi Allah'a şükür pro yükledim zaten ama daha iyi çalışıyor home işte arka planda çalışan uygulamalar daha az falan diyenleri gördüm ben pcyi her iş için kullandığımdan pro yüklemiştim çeşitli programların proda çalışıp home'da çalışmadığını bilmiyordum
bilgisayar iyiyse pro yükle kesinlikle home özellikleri aşırı az. gpedit bile açılmıyor. en kötü ihtimalle services.msc yazıp gereksiz servisleri kendin kapatabilirsin.
pro candır bir kere home yükledim pişman oldum benim gibi sürekli format atan ve bilgisayar dosyalarını kurcalayan birine ters bir şey

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Özgür Bulut
onu öğrenmeye çalışıyordum bilgisayar iyi Allah'a şükür pro yükledim zaten ama daha iyi çalışıyor home işte arka planda çalışan uygulamalar daha az falan diyenleri gördüm ben pcyi her iş için kullandığımdan pro yüklemiştim çeşitli programların proda çalışıp home'da çalışmadığını bilmiyordum
3.parti yazılımlarda proda çalışıp home'da çalışmama diye bir şey söz konusu değil. Sadece microsoftun servislerinde fark gösterir. Kim söylediyse yanlış bilgi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,633
Üyeler
152,295
Son üye
ShaheenK
Top Bottom