Neler Yeni

Win 11 Bluetooth kullanamıyorum HELP!!! Asus Tuf Gaming z690 plus d4

Xerphy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Mustafa Yıldız
Windows 11 de bluetooth kullanamıyorum eskiden win10 pro kullanırdım orda vardı ve kendim kapatırdım ama bu win 11 çok sıkıntılı zaten gereksiz uygulamaları zar zor kapattım ama şimdi bluetooth'a işim düştü kafayı yicem bir türlü açamıyorum şu bluetooth'u, lütfen yardım edin teşekkürler. Anakart Modeli : Asus Tuf Gaming z690 plus D4 - Bluetooth var diye görüyorum ama yüklemeyi denedim açtım kurdum ama belki birşeyleri yanlış yapmışımdır bilen biri hiçbirşey bilmiyor muşum gibi anlatabilir mi?

LORN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
643
İsim
Enes Demirok
Windows 11 de bluetooth kullanamıyorum eskiden win10 pro kullanırdım orda vardı ve kendim kapatırdım ama bu win 11 çok sıkıntılı zaten gereksiz uygulamaları zar zor kapattım ama şimdi bluetooth'a işim düştü kafayı yicem bir türlü açamıyorum şu bluetooth'u, lütfen yardım edin teşekkürler. Anakart Modeli : Asus Tuf Gaming z690 plus D4 - Bluetooth var diye görüyorum ama yüklemeyi denedim açtım kurdum ama belki birşeyleri yanlış yapmışımdır bilen biri hiçbirşey bilmiyor muşum gibi anlatabilir mi?
Bt var gözüküyor tıklayınca açılmıyor mu sorunnedir tam olarak

Xerphy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Mustafa Yıldız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bt hiç gözükmüyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

hoparlör aldım abim gelmiş uzaklardan film izlicez izleyemedik ama bu sorunu çözmem lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu adamı izliyorum ama 6.05 deki dediğini yapıcam ama translate'den iyi anlayamamışımdır diye yapmadım muhtemelen çözüm bu olabilir ama yine de bilemiyorum...

Top Bottom