Neler Yeni

Win 11 ikinci kullanıcı ayarlarını nasıl yaparım?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Kardeşimin benim DC ve Steam'imimden çıkış yapmasından bıktım. Ona ikinci hesap açmak istiyorum.
İsteklerim:

• PC açılırken hangi kullanıcıdan başlatmak istersiniz diye sorsun.
  • Kardeşim Zula oynuyor. Ben ona bir kullanıcı açmıştım ayarlardan ama her seferinde Caner adlı yöneticinin şifresini istiyor. E ben de sürekli ona şifre girmek istemiyorum. Bazı uygulamalarda şifre sormayı nasıl kaldırım?

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
yönetici yetkisi ver.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yönetici yetkisi ver.
Öylede soru soruyor ona. O soru sormayı nasıl kaldırırım? Bi de ikimize de yönetici vermiştim. Açılırken direkt benim hesaptan başlıyor.

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Öylede soru soruyor ona. O soru sormayı nasıl kaldırırım? Bi de ikimize de yönetici vermiştim. Açılırken direkt benim hesaptan başlıyor.
hesabına şifre koyarsan senden başlamaz.sadece son girilen önce gözüküyor.yönetici yetkisi vermek de çözüyor.benzer bir durum bende de olduğu için ben öyle çözdüm

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hesabına şifre koyarsan senden başlamaz.sadece son girilen önce gözüküyor.yönetici yetkisi vermek de çözüyor.benzer bir durum bende de olduğu için ben öyle çözdüm
Ya şöyle. Yöneticisi yetkisi verdiğim zaman şifreyi yine soruyor ama onun da adı çıkıyor ve o kendi şifresini yazsa açılıyor. Direkt soru sormayı kapatmanın bir yolu yok mu?

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Ya şöyle. Yöneticisi yetkisi verdiğim zaman şifreyi yine soruyor ama onun da adı çıkıyor ve o kendi şifresini yazsa açılıyor. Direkt soru sormayı kapatmanın bir yolu yok mu?
bende sormuyor.bir yeri yanlış ya da eksik yaptın herhalde

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,245
Üyeler
140,620
Son üye
zazaza121
Top Bottom