Neler Yeni

Windows 10 1903 nasıl yüklerim ? Iso dosyasını bulamıyorum.

imribiy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Hardware, operating systems, overclocking, mountaineering, simracing, motorsports
Steam
imribiy
Twitter
imribiy
Discord
dsc.gg/xos, imribiy#0001
ISO da sıkıntı olabilir mi
Hayır, kullanılan sürücü mavi ekran veriyor. Başka bir 11. nesil laptopa kurulum yaparken başıma gelmişti ama hangi sürücüyü kullanıp bu sorunu çözmüştüm hatırlamıyorum.

Miromey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Mustafa Burak
Hayır, kullanılan sürücü mavi ekran veriyor. Başka bir 11. nesil laptopa kurulum yaparken başıma gelmişti ama hangi sürücüyü kullanıp bu sorunu çözmüştüm hatırlamıyorum.
Rica etsem o rst nin linkini atabilir misin dün çok aradım gezginler tarzı bi siteden buldum.

imribiy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Hardware, operating systems, overclocking, mountaineering, simracing, motorsports
Steam
imribiy
Twitter
imribiy
Discord
dsc.gg/xos, imribiy#0001
Tüm CPU'ları aynı güçte yada Intel'de farklı çözüm var ise tamam yüklemesine gerek yok ama son sürümlerde yine de iyileştirmeler var Windows 10 tarafında.
Arkadaş büyük ihtimalle özel bir program için özellikle 1903 sürümünde ısrar ediyor, yoksa evet ben de 1903 ile uğraşmam direkt 22H2 kurar geçerim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rica etsem o rst nin linkini atabilir misin dün çok aradım gezginler tarzı bi siteden buldum.
Mesajda yazdım hangi sürücüyle çözdüğümü hatırlamıyorum diye

Miromey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Mustafa Burak
Arkadaş büyük ihtimalle özel bir program için özellikle 1903 sürümünde ısrar ediyor, yoksa evet ben de 1903 ile uğraşmam direkt 22H2 kurar geçerim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mesajda yazdım hangi sürücüyle çözdüğümü hatırlamıyorum diye
Tamam teşekkür ederim.

Miromey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Mustafa Burak
Kardeşim allah razı olsun dediğin gibi başka bi vmd sürücüsü yükledim işe yaradı aynı isoyu kullandım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,704
Üyeler
156,653
Son üye
luther16
Top Bottom