Neler Yeni

Windows 10 mu kurayım 11 mi?

reznov

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Yusuf Oktay
Yeni bilgisayar aldım , windows kuracağım , 11 güzel gözüküyor gayet şık. Sıkıntı yapar mı oyun performansında ? Herkes kesinlikle Windows 10 falan demiş internette ama ben yine buraya sormak istedim. Windows 11 den yanayım ama siz bilirsiniz.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,328
İsim
Ahmet Sevinç
Yeni bilgisayar aldım , windows kuracağım , 11 güzel gözüküyor gayet şık. Sıkıntı yapar mı oyun performansında ? Herkes kesinlikle Windows 10 falan demiş internette ama ben yine buraya sormak istedim. Windows 11 den yanayım ama siz bilirsiniz.
amd de performans düşürüyor diye bir oaly çıkmıştı 2 yıl önce ama düzeltilmiştir herhalde

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,084
İsim
uwu
w10 kur etkinleştirmeyi bu linkten yap istersen w11 e geç bn memnunum tek sorun opera gx te 1 kez donmuştu ama arkada watsap valo gameloop pubg çalışıyordu ama sadece güvenilirliği için bile w11 pro

Charles Darwin

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,137
İsim
Alpaslan Çevikel
w10 kur etkinleştirmeyi bu linkten yap istersen w11 e geç bn memnunum tek sorun opera gx te 1 kez donmuştu ama arkada watsap valo gameloop PUBG çalışıyordu ama sadece güvenilirliği için bile w11 pro

Windows 11 temiz kurulum daha iyi olur ayrıca pro sürümünü kurmasına gerek home daha iyi bence

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,084
İsim
uwu
Windows 11 temiz kurulum daha iyi olur ayrıca pro sürümünü kurmasına gerek home daha iyi bence
bnce oyun için pro gündelik kullanım için home windows.old dosyasını silince zaten temiz yükleme gibi oluyor

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Sistemin yeterliyse W11 kurabilirsin.

Charles Darwin

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,137
İsim
Alpaslan Çevikel
bnce oyun için pro gündelik kullanım için home windows.old dosyasını silince zaten temiz yükleme gibi oluyor
Hazır yakalamışken size sorum var eskiden ayarlardan Game Bar devre dışı bırakıp oyuna girince halen bildirim olarak Game Bar çıkıyordu Windows + G muhabbeti ne kadar devre dışı bıraksan gitmiyordu bu bildirim düzeldi mi ?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,780
İsim
Emre Zengin
Windows 11 kurabilirsin hocam. BIOS güncel değilse güncelleyip kur.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,084
İsim
uwu
Hazır yakalamışken size sorum var eskiden ayarlardan Game Bar devre dışı bırakıp oyuna girince halen bildirim olarak Game Bar çıkıyordu Windows + G muhabbeti ne kadar devre dışı bıraksan gitmiyordu bu bildirim düzeldi mi ?
bn tam ekranda bildirim gelmiyor

Top Bottom