Neler Yeni

Windows 10 Retail Key Satın Aldıktan Sonra Yapılanlar Normal Mi?

KnightDavion

80+ Bronze
Merhaba arkadaşlar.

Trendyol'dan 26 TL'ye aşağıdaki linkteki OEM Windows 10 Pro Retail Key aldım. Sonrasında Windows Etkinleştir'den etkinleştirmeye çalıştım. Hata aldım. Tarafıma mail ile gönderilen şu yönergeleri uyguladım.

0xc004C008 kullanılmıştır Hatası ile karşılaşırsanız bunun çözümü ile ilgili Yazılı ve Videolu anlatımlarımız mevcuttur:

Yazılı Anlatım:

1. Aktivasyon penceresini açın ve {Ürün Anahtarını Değiştir} 'i tıklayın.
2. Anahtarı girin ve {İleri} 'ye tıklayın.
3. hata kodu "008" görüntülenir (telefonla etkinleştirilebilir), kapat'a tıklayın.
4. Hata kodu "008" ise, {Telefonla etkinleştir} görüntülenecektir, lütfen telefonla etkinleştirmek için tıklayın.
5. Bir ülke veya bölge seçin ve ardından {İleri} düğmesini tıklayın.
6. Kurulum kimliğini PintiPin.com - Türkiye'nin Dijital Ürün Platformu sayfasına örneğin 1234567-1234567 şeklinde girin ve ardından {İleri} öğesine tıklayın.
7. PintiPin.com - Türkiye'nin Dijital Ürün Platformu sitesinde sizlere Onay Kimliği verilecek.
8. Önceki adımda elde edilen onay kimliğini Windows'a girin ve ardından etkinleştirmek için {Windows'u Etkinleştir} seçeneğini tıklayın.

Dip Not: Lütfen orijinal Windows indirin, herhangi bir şekilde müdahale ederek orijinal yaptığınız cihazlarda lisans çalışmaz. Bu lisansı birden fazla bilgisayarda kullanmaya çalışırsanız, lisans iptal olur ve para iadesi yapılamaz. Garantiniz yok sayılır.

Lütfen sipariş deneyiminizi sitemizden değerlendirerek sürpriz hediyeler kazanmayı unutmayın! Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için daima çalışıyoruz.

Farklı bir hata ile karşılaşırsanız, örneğin cihazınız Windows Home ise ve siz Pro key aldıysanız hata verir. Cihazı Windows Pro'ya yükseltip keyi girin. Cihazınızın son sürüm olması ve crack işleminin yapılmamış olması gerekir.

Windows etkinleştirildi, her şey normal gözüküyor fakat bu benim yaptıklarım normal mi? Biliyorum 1500 TL'lik Windows ile aynı değil fakat 2 yıl öncesinde diğer bilgisayarım için de 50 TL'ye Windows Lisansı almıştım ve ürün anahtarını yazdığım an direk olmuştu hiçbir şey yapmama gerek kalmamıştı. Bilgilerimin güvenliği açısından endişelenmemi gerektirecek bir durum var mı?

Yorumlarınızı bekliyorum, konunun takibindeyim. Teşekkür ederim.

CarEnthusiast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
376
İsim
Akın Serhan Toğrul
Retail Key'ler kumar gibi daha doğrusu bu keyleri satan yerler kumar gibi. 1 yıl sonra ne olacağını bilmiyorsun. İmzamdaki sistemi kullanıyorum halen sağ altta etkinleştir yazıyor kıyamadım internetten aldığım keyi yazmaya

Top Bottom