Neler Yeni

Windows 10 & TPM 2.0 Sorunu X99 sistem

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
ERAY DUMAN
Merhabalar arkadaşlar x99 E5 2680 DDR4 SİSTEMİM VAR SU GUNE KADAR HİÇ BÖYLE BİR hata almadım fakat format attım yeni bir iso indirdim orjinal sitesinden ve yükledim home versiyonunu biosta tpm ile ilgili hiçbirşey yok önceden security boot enabled de yazıyordu onu biostan kapattım o yazı gitti sadece TPM 2.0 kaldı valorantta win 10 için tpm 2.0 zorunluluğu yok yardımcı olabilir misiniz

Ekler

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    9.2 KB · Hit: 14

eren28tr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,076
İsim
eren kılıçoğlu
Merhabalar arkadaşlar x99 E5 2680 DDR4 SİSTEMİM VAR SU GUNE KADAR HİÇ BÖYLE BİR hata almadım fakat format attım yeni bir iso indirdim orjinal sitesinden ve yükledim home versiyonunu biosta tpm ile ilgili hiçbirşey yok önceden security boot enabled de yazıyordu onu biostan kapattım o yazı gitti sadece TPM 2.0 kaldı valorantta win 10 için tpm 2.0 zorunluluğu yok yardımcı olabilir misiniz
garip secure boot açıkmı biostan ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
ERAY DUMAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Onu demiyorum hocam sen yinede dediğim kısmı atarmısın.
Hocam desteklemiyor yazıyor bilgisayarciyim merak etme şuan sadece sorun ben bu sistemlerden satıyorum ve elimde 6 adet var normalde win 10 da böyle bir sorun yoktu çözemedim

eren28tr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,076
İsim
eren kılıçoğlu
Hocam desteklemiyor yazıyor bilgisayarciyim merak etme şuan sadece sorun ben bu sistemlerden satıyorum ve elimde 6 adet var normalde win 10 da böyle bir sorun yoktu çözemedim
yok hocam güvenli önyükleme durumunda ne yazıyor o kısımda ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
ERAY DUMAN
Hocam desteklemiyor yazıyor bios u kurcaladim tpm ile alakalı yok kendi sistemim zaten ddr5 biosta o ayarı açınca düzeliyordu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Başka bir Windows ISO şu. Buldum format çekeceğim

eren28tr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,076
İsim
eren kılıçoğlu
Hocam desteklemiyor yazıyor bios u kurcaladim tpm ile alakalı yok kendi sistemim zaten ddr5 biosta o ayarı açınca düzeliyordu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Başka bir Windows ISO şu. Buldum format çekeceğim
tamam hocam deneyip haber ver.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,476
Üyeler
147,561
Son üye
Sunfote