Neler Yeni

Windows 11/Acer Aspire 5

yigitern

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
504
İsim
yigitern
Acer Aspire 5 Marka bir laptopum var ve sesinde bir problem çıktı ses açma yerinde bir çarpı var ve bu çarpıyı arastırdıgımda kayıt aygıtlarından bir şeyler yapıyorlar fakat benim kayıt aygıtlarında hiç bir şey görünmüyor aygıt yöneticisindede hoperlörüm gözükmüyor bilgisayarımı sıfırlamak istedigimde bir sorun oluştu bilgisayar sıfırlanmadı diye hata alıyorum format diski ile format atmak istedigimde ise olmuyor çünkü ssd'im gözükmüyor yardımcı olursanız çok sevinirim

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,292
İsim
Semih Boran
Acer Aspire 5 Marka bir laptopum var ve sesinde bir problem çıktı ses açma yerinde bir çarpı var ve bu çarpıyı arastırdıgımda kayıt aygıtlarından bir şeyler yapıyorlar fakat benim kayıt aygıtlarında hiç bir şey görünmüyor aygıt yöneticisindede hoperlörüm gözükmüyor bilgisayarımı sıfırlamak istedigimde bir sorun oluştu bilgisayar sıfırlanmadı diye hata alıyorum format diski ile format atmak istedigimde ise olmuyor çünkü ssd'im gözükmüyor yardımcı olursanız çok sevinirim
Aygıt yöneticisini kontrol edin. Birde windows kurmak için intelli ise cihaz, intel vmd sürücüsünü .inf şeklinde indirip usbye atıp, kurulumda kurmanız gerekiyor.

yigitern

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
504
İsim
yigitern
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aygıt yöneticisini kontrol edin. Birde windows kurmak için intelli ise cihaz, intel vmd sürücüsünü .inf şeklinde indirip usbye atıp, kurulumda kurmanız gerekiyor.
aygıt yöneticisinde herhangi bir realtek veya hoperlor gözükmüyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

format atmadan bunun bi çözümü olmalı çok saçma yoksa bu başıma gelen

Lady-Of-Ice

80+ Silver
Bios'u güncelle; güncelledikten sonra varsayılan ayarlara alıp dene. Ya da ses driverini indirip manuel kurmayı dene.

yigitern

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
504
İsim
yigitern
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bios'u güncelle; güncelledikten sonra varsayılan ayarlara alıp dene. Ya da ses driverini indirip manuel kurmayı dene.
denedim onları da biosum güncel şu anda ses driverini silemiyorum çünkü aygıt yöneticisinde gözükmüyor bile hoperlorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,939
Üyeler
153,631
Son üye
str4
Top Bottom