Neler Yeni

Windows 11 Hakkında Microsoft'tan Reklam Geldi

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,984
İsim
HBE
Merhabalar,

Tarih 24 Haziran saat 11:00 AM ET gösterdiğinde (TSİ 18:00) Microsoft'un yeni bir etkinliği düzenlenecek bildiğiniz üzere. Yani bu akşam saat 18:00'da.

Yaklaşık bir haftadır forumlarda ve internette bir çok spekilasyona neden olan yeni Windows İşletim Sisteminin sızdırılan dosyaları, yapılan testleri vb. dijital metaryeller ortalıkta dolansa da Microsoft Türkiye tarafından bunları yalanlayan bir blog yazısı yayımlanmıştı.

Resmi Windows Twitter Hesabı üzerinden yayımladığı bir reklam filmi ile bu akşam yapılacak olan etkinliğe çağrıda bulundu. Reklam incelendiğinde Windows 11'in ilk lansmanının gerçekleşmesi bekleniyor. Reklamda kullanılan ışık renklerinin sızdırılan .iso dosyası ile elde edilebilen Windows 11 renklerine uygunluğu ve en önemlisi ise reklam filminde kadının gözüne yaklaşan kamera sayesinde kadının gözünde Windows 11 desktop resmini görmemiz mümkün.

Reklam filmine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Windows 11'in evlerimize resmi şekilde ne zaman geleceğini yada dağıtıma ne zaman çıkacağı gibi bilgiler tam kesinlik kazanmasada heyecanla takip edeceğiz gibi duruyor bu etkinliği.

Resmi olmayan "sızdırılmış" Windows 11 ve Windows 10 21H1 sürümünün karşılaştırmasına aşağıdaki makaleden ulaşabilirsiniz.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Sizce göz içerisinde gördüğümüz resim gerçekten Windows 11 masaüstü resmi mi yoksa karşımıza tamamen yenilenmiş bir Windows 10 mu gelecek?
Windows 11 resmi olarak yayımlandıktan ve dağıtım başladıktan sonra geçmeyi düşünüyor musunuz?

Son düzenleme:

TRHasan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,907
İsim
Hasan
Merhabalar,

Tarih 24 Haziran saat 11:00 AM ET gösterdiğinde (TSİ 18:00) Microsoft'un yeni bir etkinliği düzenlenecek bildiğiniz üzere. Yani bu akşam saat 18:00'da.

Yaklaşık bir haftadır forumlarda ve internette bir çok spekilasyona neden olan yeni Windows İşletim Sisteminin sızdırılan dosyaları, yapılan testleri vb. dijital metaryeller ortalıkta dolansa da Microsoft Türkiye tarafından bunları yalanlayan bir blog yazısı yayımlanmıştı.

Windows Twitter üzerinden yayımladığı bir reklam filmi ile bu akşam yapılacak olan etkinliğe çağrıda bulundu. Reklam incelendiğinde Windows 11'in ilk lansmanının gerçekleşmesi bekleniyor. Reklamda kullanılan ışık renklerinin sızdırılan .iso dosyası ile elde edilebilen Windows 11 renklerine uygunluğu ve en önemlisi ise reklam filminde kadının gözüne yaklaşan kamera sayesinde kadının gözünde Windows 11 desktop resmini görmemiz mümkün.

Reklam filmine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Windows 11'in evlerimize resmi şekilde ne zaman geleceğini yada dağıtıma ne zaman çıkacağı gibi bilgiler tam kesinlik kazanmasa da heyecanla takip edeceğiz gibi duruyor bu etkinliği.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Sizce göz içerisinde gördüğümüz resim gerçekten Windows 11 masaüstü resmi mi?
Windows 11 resmi olarak yayımlandıktan ve dağıtım başladıktan sonra geçmeyi düşünüyor musunuz?
Dostum başlığı düzelt

Techno08

80+ Gold
Benim merak ettiğim şey Windows update otomatik olarak kendi mi geçiş yapacak yoksa uefi format şart mı?

Gordiac

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
885
İsim
Ramazan KOLDAŞ
Benim merak ettiğim şey Windows update otomatik olarak kendi mi geçiş yapacak yoksa uefi format şart mı?
windows 10'a geçerken uefi format ile yaptık belki buda öyle olur ama dediklerine göre sistemselden ziyade görünüş güncellemesi gibi bir şeymiş yani direkt update verebilirler

Yakup.

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Beklemenin nedeni nedir? Ne gibi sonuçları bekleyeceksin?
Yeni bir işletim sistemi olduğu için bug var ise onların düzeltilmesi, oyun içi performansları kötü olursa yine bekleyeceğim. İşlemci kullanımı vb. Parçaların ne kadar kullanıldığını görmek için bekleyeceğim.

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,984
İsim
HBE
Bekleyerek geçmek daha iyi
Herhangi bir hata vs. Varsa 1 2 hafta içinde düzeltrler
Çok hızlı bir şekilde güncelleme alacağı kesin. Çünkü bir çok program şayet yeni bir kaynak kod sistemine geçiş yapılacaksa uyumsuzluk yaşayabilir. Bunları düzeltme amaçlı İlk günden itibaren her açılışta Windows Update'in sürekli çalışacağını düşünüyorum :) Zaten kullandığımız Windows 10'ların en son kararlı sürümü olan 21H1 bile 1 hafta kadar önce çıkmıştı. Yani elbetteki hata olacaktır. Eforu tamamen bu işletim sistemi üzerine vereceklerine eminim.

Yakup.

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Yeni bir işletim sistemi olduğu için bug var ise onların düzeltilmesi, oyun içi performansları kötü olursa yine bekleyeceğim. İşlemci kullanımı vb. Parçaların ne kadar kullanıldığını görmek için bekleyeceğim.
Ben işletim sistemini beğendim, bence güzel olmuş.

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,984
İsim
HBE

Küçük bir test makalesine buradan ulaşabilirsiniz. Windows 10'un 6 yıllık, şayet lansmanı yapılırsa Windows 11'in henüz yenidoğan olacağını unutmamak gerekir. En kısa sürede performansta öne geçecektir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,405
Üyeler
157,952
Son üye
Abdul26
Top Bottom