Neler Yeni

Windows 11 kurulumda dosyalar silinirmi

Emre.78

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emre Ertan
arkadaşlar windows 11 yüklemek istiyorum fakat pc de yüklü olan şeyler silinirmi kurulumda oyunlar falan gidermi yani ve sizce windows 11 e geçmelimiyim

Bugra5211

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
Buğra Çorbacı
arkadaşlar windows 11 yüklemek istiyorum fakat pc de yüklü olan şeyler silinirmi kurulumda oyunlar falan gidermi yani ve sizce windows 11 e geçmelimiyim
Silinmez ama ben geçmemenizi öneririm. Forumda ve birkaç yerde pc de donma,çökme gibi sorunlarla karşılaşıldığını gördüm. Kesin olarak sorun yaşayacağınızı söyleyemem fakat ihtimaller yüksek. Bence microsoft un win 10 güncelleme desteğini çekmesini bekleyin.

Entilus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Entilus
Silinmez ama ben geçmemenizi öneririm. Forumda ve birkaç yerde pc de donma,çökme gibi sorunlarla karşılaşıldığını gördüm. Kesin olarak sorun yaşayacağınızı söyleyemem fakat ihtimaller yüksek. Bence microsoft un win 10 güncelleme desteğini çekmesini bekleyin.
Pro mu home mi

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,116
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Normal yükseltme ile geçersen silinmez diye biliyorum ama geçmemeni tavsiye ederim tasarımı çok güzel başka artısı yok ben win 11 den win 10'a geri döndüm pc'nin rahatladığını hisettim ram kullanımı falan olsun.

Top Bottom