Neler Yeni

Windows 11 Pro Lisans 69TL(Ucuz Windows Lisans Tavsiye?)

kerimavrs

80+ Silver
Merhaba,

Pc'ye format attım daha önce arkadaşım burdan almıştı hemen teslim ediyor ondan ben de almak istiyorum 69TL'ye ancak sizce bu lisanslar ne kadar güvenilir veya daha uyguna hemen teslim olarak aldığınız tavsiye ettiğiniz farklı site var mı?

Windows 11 pro lisans alacağım site: https://heplisans.com.tr

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
710
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
VR - Sim Racing - Formula 1
Faturası sana ait olmayan hiç bir şeyi almayı hiç bir zaman doğru bulmam bu lisans muhabbetlerinde

kerimavrs

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Faturası sana ait olmayan hiç bir şeyi almayı hiç bir zaman doğru bulmam bu lisans muhabbetlerinde
değişik lisans programları var çoğu virüslü 60-70tl ye böyle lisans almak bana daha mantıklı geliyor hocam direk key veriyor hemen orjinal yapıyoruz pc yi

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
710
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
KEY Başkasına ait ise falan sorun olmaz mı hocam bilmediğimden soruyorum
ben sistemimi aldığımda içinde windows 10 yüklü geldi servis ben key attım abi dedi ama nasıl bir key attı acaba

kerimavrs

80+ Silver
KEY Başkasına ait ise falan sorun olmaz mı hocam bilmediğimden soruyorum
ben sistemimi aldığımda içinde windows 10 yüklü geldi servis ben key attım abi dedi ama nasıl bir key attı acaba
yok hocam neden başkasına ait olsun bunlar toplu lisans alıyor diyelim 1000 tane lisans alıyor ve uyguna geliyor normal lisansdan farkı olduğunu düşünmüyorum çünkü öyle olsa direkt aktif olmaz

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
710
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
Ha yani key sahibi falan diye bir şey yok hani doğru mudur hangi cihaz da kullanılırsa ona ait gibi bir şey mi bu

kerimavrs

80+ Silver
Ha yani key sahibi falan diye bir şey yok hani doğru mudur hangi cihaz da kullanılırsa ona ait gibi bir şey mi bu
evet 1 cihaz 1 kere kullanır zaten keyi kullandıktan sonra daha kullanamıyorsun tek seferlik kod bunlar

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
593
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı, Sıcak fırsatlar, Oyunlar, Monitör
Merhaba,

Pc'ye format attım daha önce arkadaşım burdan almıştı hemen teslim ediyor ondan ben de almak istiyorum 69TL'ye ancak sizce bu lisanslar ne kadar güvenilir veya daha uyguna hemen teslim olarak aldığınız tavsiye ettiğiniz farklı site var mı?

Windows 11 pro lisans alacağım site: https://heplisans.com.tr
Satın alırken MAK olmamasına dikkat et. Retail ya da OEM lisans olanlardan al. Ben sağlamlisanstan 5ten fazla alışveriş yaptım. Sorun yaşamadım. Bu kadar ucuz değil orada. 169 189 tl filan civarıydı Windows 10 pro çok aldım. Satın almada mesaj kısmında özellikle Retail lisans istediğini belirt. Satın aldığın digital lisansta ürün satış başlığında retail veya OEM ibareleri yoksa alma.

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
710
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
Retail nedir oem nedir hocam aydınlatır mısınız?
Satın alırken MAK olmamasına dikkat et. Retail ya da OEM lisans olanlardan al. Ben sağlamlisanstan 5ten fazla alışveriş yaptım. Sorun yaşamadım. Bu kadar ucuz değil orada. 169 189 TL filan civarıydı Windows 10 pro çok aldım. Satın almada mesaj kısmında özellikle Retail lisans istediğini belirt. Satın aldığın digital lisansta ürün satış başlığında retail veya OEM ibareleri yoksa alma.

kerimavrs

80+ Silver
Satın alırken MAK olmamasına dikkat et. Retail ya da OEM lisans olanlardan al. Ben sağlamlisanstan 5ten fazla alışveriş yaptım. Sorun yaşamadım. Bu kadar ucuz değil orada. 169 189 TL filan civarıydı Windows 10 pro çok aldım. Satın almada mesaj kısmında özellikle Retail lisans istediğini belirt. Satın aldığın digital lisansta ürün satış başlığında retail veya OEM ibareleri yoksa alma.
Online lisans imiş hocam sordum destek hattından retail oem de varmış ancak online olan sorunsuzmuş format atıncada tekrar windows kurunca sorun yaşanmıyormuş

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
593
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler
Retail nedir oem nedir hocam aydınlatır mısınız?
Retail olunca sana ait 1 key oluyor. Format sonrası vs tekrar kullanabiliyorsun. MAK key ise toplu satım lisansı senden başka kişilere de aktive edilmesi için satılıyor. OEM lisansı ise Anakarta gömülüyor. Size ait olmasını istiyorsanız sadece, MAK almayın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Online lisans imiş hocam sordum destek hattından retail oem de varmış ancak online olan sorunsuzmuş format atıncada tekrar windows kurunca sorun yaşanmıyormuş
Online derken telefonla giriş vs yaparak girilen keyler değil. OEM de Retail de key verecekler size windows aktifleştirme ile yapacaksınız. Key dışında ülke vs seçip telefona kod gelecek, yok program indirmeniz gerekiyor tarzı satış yaparlarsa almayın.

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
710
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
Oem aldık diyelim format atsam dahi içerisinde kalıyor mu

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
593
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler
Oem aldık diyelim format atsam dahi içerisinde kalıyor mu
Evet. Retail de aynı sadece epostana kayıt yapmazsan keyi. Aynı keyi format sonrası tekrar girmen gerekir o kadar.

Top Bottom