Neler Yeni

Windows 11'de internet az çekiyor

brkecann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Berke Ercan
Windows 11 kurulumu yaptım bugün. Normalde Full çekmesi gereken internet 1 diş çekiyor. Telefonun interneti bile biraz uzaklaştırınca çok düşüyor. Bu sorunu nasıl çözerim?

FORİ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Eray İstanbul
Steam
FORİ
Discord
FORİ
Windows 11 kurulumu yaptım bugün. Normalde Full çekmesi gereken internet 1 diş çekiyor. Telefonun interneti bile biraz uzaklaştırınca çok düşüyor. Bu sorunu nasıl çözerim?
Tahminimce laptop kullanıyorsun, sorun düşük ihtimalle windows 11 den kaynaklanıyor bence, ama önceden sorun yaşamıyoduysan yeni gelecek olan güncellemeleri yapman ve bilgisayarının kendi sitesinden bütün sürücüleri kurman sorunu çözebilir.

brkecann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Berke Ercan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tahminimce laptop kullanıyorsun, sorun düşük ihtimalle windows 11 den kaynaklanıyor bence, ama önceden sorun yaşamıyoduysan yeni gelecek olan güncellemeleri yapman ve bilgisayarının kendi sitesinden bütün sürücüleri kurman sorunu çözebilir.
windows 8.1 den geçtim malum çoğu destek kalkacak diye de bu internet sorunu cıktı şimdi de

brkecann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Berke Ercan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
windows 10 a geçsen daha nantıklı olur

Mesaj otomatik birleştirildi:

bu durum wi fi kartınla ilgili bşr sıkıntı yüzündende olabilir
sanmıyorum wifi kartında bi sorun olacağını, bir önceki wındowsda boyle bir sorun yoktu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

1683963894219.png

şu ayarı auto dan aux'a aldım. şuanlık bir sorun yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,798
Üyeler
140,700
Son üye
Skyntex
Top Bottom