Neler Yeni

TANIMADIĞIM NUMARALAR TARAFINDAN SÜREKLİ ARANIYORUM

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Halit Çelik
Çağrı geçmişim bu şekilde sürekli 0538 ile başlayan numaralar arıyor bende bi kere geri arayım dedim aydınlar.com ( ? ) gibi bisey dedi sizi arıyoruz en kısa sürede tekrar arayacağız diyo ve kapatıyor tüm numaralar aynı şekilde hattım bimcell ( Türk Telekom ) yeni numara mı almalıyım ?

Ekler

• Screenshot_2024-04-27-17-45-50-007_com.google.android.dialer-edit.jpg
    Screenshot_2024-04-27-17-45-50-007_com.google.android.dialer-edit.jpg
    232.9 KB · Hit: 43

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,861
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Çağrı geçmişim bu şekilde sürekli 0538 ile başlayan numaralar arıyor bende bi kere geri arayım dedim aydınlar.com ( ? ) gibi bisey dedi sizi arıyoruz en kısa sürede tekrar arayacağız diyo ve kapatıyor tüm numaralar aynı şekilde hattım bimcell ( Türk Telekom ) yeni numara mı almalıyım ?
Hat kimin üzerine kayıtlı ise onun e devleti üzerinden https://www.turkiye.gov.tr/ticari-elektronik-ileti-yonetim-sistemi sayfasına girerek bilmediğin bütün firmaları engelle. Aranmaya devam edersen telefonu açıp bir daha beni ne bu numaradan ne de başka bir numaradan rahatsız etmeniz durumunda yasal mercilere başvuracağını söyle

Onurkotlutok05

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,934
İsim
Onur
İlgilendiği Kategoriler
Toplama bilgisayar tavsiye
Hat kimin üzerine kayıtlı ise onun e devleti üzerinden https://www.turkiye.gov.tr/ticari-elektronik-ileti-yonetim-sistemi sayfasına girerek bilmediğin bütün firmaları engelle. Aranmaya devam edersen telefonu açıp bir daha beni ne bu numaradan ne de başka bir numaradan rahatsız etmeniz durumunda yasal mercilere başvuracağını söyle
hocam beni afrikalı olduğunu düşündüğüm siyahi arkadaş arıyor açıyorum 3 sn açık tutup kapatıyor telefonu dediğinizi yaptım başka numaradan arıyor hepsi 0850

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,433
İsim
Mehmet Aslan
hocam beni afrikalı olduğunu düşündüğüm siyahi arkadaş arıyor açıyorum 3 sn açık tutup kapatıyor telefonu dediğinizi yaptım başka numaradan arıyor hepsi 0850
Karabükten arıyorlar efendim lütfen açar mısınız telefonu :kekw: Şaka bir yana beni de çok arıyorlardı sürekli engelledim bir süre sonra bıraktılar.

Onurkotlutok05

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,934
İsim
Onur
İlgilendiği Kategoriler
Toplama bilgisayar tavsiye
Karabükten arıyorlar efendim lütfen açar mısınız telefonu :kekw: Şaka bir yana beni de çok arıyorlardı sürekli engelledim bir süre sonra bıraktılar.
birini engelleyince aynı eleman başka numarayla aramaya başladı

censez41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Cengiz
Bugün WhatsApp dan iki farklı banci şahıs tarafından arandım

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,433
İsim
Mehmet Aslan

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,861
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Veri sızıntıları yüzünden tüm bilgilerimiz 50 kuruşa dünya çapında satın alınabiliyor maalesef yapacak bişey yok

Top Bottom