Neler Yeni

Windows 11'den Windows 10 gecerken oyunlarda secure boot acma zorunlugukalkarmı

marsl0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
trgyblc
Windows 11 kullanıyorum su an valorant ve fifa 23 ıcın secure boot acmamı ıstıyor fakat secure boot acınca pc bır daha acılmıyor ekran gelmıyor o yuzden acamıyorum ( anakartım bu yuzden servıse gıttı ) wındows 10'a gecersem bu sorun cozulur mu?

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,121
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
Windows 11 kullanıyorum su an valorant ve fifa 23 ıcın secure boot acmamı ıstıyor fakat secure boot acınca pc bır daha acılmıyor ekran gelmıyor o yuzden acamıyorum ( anakartım bu yuzden servıse gıttı ) wındows 10'a gecersem bu sorun cozulur mu?
Aynı şeyi yaşadım ve pcmi dün garantiye verdim , W10’da gerekmiyor diye biliyorum yanlışım varsa düzeltin lütfen
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynı şeyi yaşadım ve pcmi dün garantiye verdim , W10’da gerekmiyor diye biliyorum yanlışım varsa düzeltin lütfen
Gigabyte anakartı sorunsalı :D

marsl0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
trgyblc
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet Arkadaşımın Bilgisayarından biliyorum.
Ta**ağına kurban dayı windows 10 formatlıcam teşekkürler

Gigabyte anakartı sorunsalı :D
Valla ya bilgisayar parhçalarında anlamıyoruz ki sorduk forumlarda falan en cok tavsiye edilen parhçaları aldık gectik yıllar sonra başımıza bela oldu bundan sonra amd 1 gigabyte 2 almam ya ;:)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,793
Üyeler
151,608
Son üye
erovski
Top Bottom