Neler Yeni

Modding Windows 8 1 Aero Edition x64 Türkçe

baho26340

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Zubeyir
üstad defenderi nasıl kapattın o şekilde bilemiyorum ama, normal isoda denediğimde (services.msc) kapatmaya çalıştığımda erişim engellendi dedi. Windows 7de serviceslerden kapatılabiliyor ama üstü windowslarda mümkün kılınmamış. hele windows 10da.
"Windows defender, Windows Search (arama), Raporlama, XPS viewer, Microsoft pdf yazdırma, Konum bilgileri vb. çeşitli ayarlar deaktif gelir. Dileyen yine açar."
diledim ama açılmadı. hata veriyor üstad.
6975b0cb-c069-4d17-90d7-2d17270314cb

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji,bilgisayar,yazılım,açıkkaynak işletim sistemleri,katılımsız programlar,Linux,windows,işletim sistemleri modifikasyonları
Facebook
muratist55
Bu windows sürümü ram olarak kaç gb kullanıyor daha az tüketiyormu kaç gb alan kaplıyor ?
Windows 7'ye göre daha az ram ve işlemci kullanır çünkü mağaza vb. uygulamalar olmaması + optimizasyon içermesinden kaynaklı. Kurup kullanın memnun kalırsınız.
Mesaj otomatik birleştirildi:

üstad defenderi nasıl kapattın o şekilde bilemiyorum ama, normal isoda denediğimde (services.msc) kapatmaya çalıştığımda erişim engellendi dedi. Windows 7de serviceslerden kapatılabiliyor ama üstü windowslarda mümkün kılınmamış. hele windows 10da.
"Windows defender, Windows Search (arama), Raporlama, XPS viewer, Microsoft pdf yazdırma, Konum bilgileri vb. çeşitli ayarlar deaktif gelir. Dileyen yine açar."
diledim ama açılmadı. hata veriyor üstad.
Normal sürüm indirip kurmanızı öneririm. defender ve meşkuliyetli hizmetler deaktif konuma alındı Oyun ve performans için gerekli. Defender'ın ek yük getirmekten başka bir durumu yok akıcı ve stabil sistem için gerekli + ssd disk sağlığı içinde önemli unsur kapalı olması. Servisleri services.msc komutu ile hizmetlere girerek açmak mümkündür ancak tamamen gereksiz tavsiye etmem. Normal bir antivirüs kullanmanız daha mantıklı olacaktır hafif koruma araçları kullanmak mantıklı olabilir. Bunun dışında gereksiz. :)

syaz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
hamza balci
kral kurulum programı ürün anaahtarını dogrulamadı hatası alıyorum çözümü varmı_???

merta0567

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
merta0567
Bu sistemi ryzen bir işlemciye kurabilir miyiz bildiğim kadarı ile ryzen işlemciler win8,8.1,7 sürümlerini desteklemez

Yolcu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
adem
Hocam en kötü ssd resetlersin

Bu ne işe yarıyor
Windows 8.1 Embedded Industry Pro x64 Türkçe için link paylaşma imkanı varmı? ayrıca eski makinelerde (win 7 pro var) çalışır mı? Teşekkürler

Windows 8.1 Embedded Industry Pro x64 Türkçe için link paylaşma imkanı varmı? ayrıca eski makinelerde (win 7 pro var) çalışır mı? Teşekkürler
özür, x86 lazımdı bana bakmamışım

Top Bottom