Neler Yeni

Windows 8.1 format attıktan sonra key istedi

valoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
isim soyisim
Bilgisayara daha öncelerden windows 10 format attığımda hiç key sormuyordu ayarlara girdiğimde bile windows 10 etkinlestirildi diyordu ve pro sürümüydü. Bilgisayarcı bana sormadan kms programı ile powerpoint için lisanslama yapmıştı ona rağmen her formattan sonra anakarttaki kayıtlı olan orjinal keu geri geliyordu. Şimdi ise bilgisayara windows 8.1 kurdum. Kurarken ürün anahtarı istedi o anahtarı girmeden kuruluma devam edemiyordum(atla tuşu yoktu) bende windows 8.1 pro key internetten bulup oraya yazdım kurulumu yaptıktan sonra internete bağladım windows etkinlestirilmedi yazıyor ekranda mecbur cmd ile windowsu etkinlestirdim. Ben şuan geri windows 10 kursam eski orjinal keyim geri gelir mi?

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,936
İsim
tümen dağ
Bana her formattan sonra soruyor

valoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
isim soyisim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bana her formattan sonra soruyor
Windows 10 kurarken bana da soruyordu fakat atla tuşu vardı internete bağlanınca otomatikmen windows etkinleştiriliyordu, windows 8.1 biraz farklı kod girmeden kuruluma devam edemiyordum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gelir
Win 8 ile win 10 kodu aynı değil o yüzden hata vermiş
Şuanlık bilgisayarı windows 8.1 pro'da kullanıcam. Windows 10 gereksiz bir şekilde çok kasıyor. Windows 10'a geçerken umarım dediğin gibi olur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,010
Üyeler
141,660
Son üye
erdenix
Top Bottom