Neler Yeni

Windows Arayüzünde Sorun Var, Sebebi Ne Olabilir?

ardaakahs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Arda Teksin
Arkadaşlar oyun oynarken oyundan atıyor Windows arkaplanı değişiyor oyundan atarken iki ekranda anlık beyazlasiyor ekran kartını ve işlemciyi aynanda stres testine soktum değerleri gayet normal Windows çubuğuna sağ tık yapınca ise titremeye başlıyor discordda sesliye girerken rtc hatası veriyor nedeni nedir acaba Windows hatasımi aşağıya video bıraktım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar oyun oynarken oyundan atıyor Windows arkaplanı değişiyor oyundan atarken iki ekranda anlık beyazlasiyor ekran kartını ve işlemciyi aynanda stres testine soktum değerleri gayet normal Windows çubuğuna sağ tık yapınca ise titremeye başlıyor discordda sesliye girerken rtc hatası veriyor nedeni nedir acaba Windows hatasımi aşağıya video bıraktım.

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
402
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu
Hocam hiç böyle bir hata görmedim ama format deneyin bence.

ardaakahs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Arda Teksin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam hiç böyle bir hata görmedim ama format deneyin bence.
Çok garip bir sorun trde ilk ben bile yaşamış olabilirim ne zaman yapacağı belli olmuyor.
Yeniden başlatınca düzeliyor.

ardaakahs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Arda Teksin

ardaakahs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Arda Teksin
hocam işlem bitince yazan yazılar dümdüz text oldugundan yazana dikkat etmeyebilirsiniz orada bir sorun bulursa tek cümleyle söyleyip geçiyor her adımda yazan yazılara dikkat edin
benden yeniden başlatmamı istedi yeniden başlattım fakat hiçbirşey çıkmadı.

z0rden

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
200
İsim
Kaan P
Steam
steamcommunity.com/id/z0rden
benden yeniden başlatmamı istedi yeniden başlattım fakat hiçbirşey çıkmadı.
Windows güncellemesi varsa yapmak için yeniden başlatır güncelleme bitmeden sfc scannow atmaz bende bozuktu güncelleme yapmıyordu döngüde kalmıştım en sonunda sıfırlayınca düzelmişti

ardaakahs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Arda Teksin
hocam işlem bitince yazan yazılar dümdüz text oldugundan yazana dikkat etmeyebilirsiniz orada bir sorun bulursa tek cümleyle söyleyip geçiyor her adımda yazan yazılara dikkat edin

Windows güncellemesi varsa yapmak için yeniden başlatır güncelleme bitmeden sfc scannow atmaz bende bozuktu güncelleme yapmıyordu döngüde kalmıştım en sonunda sıfırlayınca düzelmişti
1708032668411.png

z0rden

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
200
İsim
Kaan P
Steam
steamcommunity.com/id/z0rden
vallahi anlamadım neden yaptığını garip olan discordda sesliye katılırken rtc hatasıda veriyor
Driver sorunu veya windows sorunu eğer windows sorun yok diyorsa driverları yeniden yüklemek gerekebilir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,671
Üyeler
152,303
Son üye
brttt
Top Bottom