Neler Yeni

Windows belirtilen aygıta yola veya dosyaya erişemedi hatası

Windows belirtilen aygıta yola veya dosyaya erişemedi hatası alıyorum

• virus olabilrmi

Oylar: 2 66.7%
  • virüs taramdan tarama yaptım bişey çıkmadı

Oylar: 1 33.3%

• Oy kullanan toplam üye
    3
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
boran veli
1624803190612.png

Windows belirtilen aygıta yola veya dosyaya erişemedi hatası böyle hatalar alıyorum sadece amd değil system32 ve gta dan aynı hatayı alıyorum 10 tane çıkıyo böyle

Görev yöneticimde açılmıyor acilen yardım edermesiniz format atmaya çalıştım onda da hata verdi atmıyor

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji,bilgisayar,yazılım,açıkkaynak işletim sistemleri,katılımsız programlar,Linux,windows,işletim sistemleri modifikasyonları
Facebook
muratist55
Büyük ihtimalle yükleme yaptığınız dosyalarda zararlı içeriklerden kaynaklı olarak, windows işletim sisteminizi bozmuş olabilirsiniz. En temiz ve sağlıklı yöntem temiz bir format olması gerekli.
Muhtemel çözüm yolları?
1. Varsa eğer, önemli bilgi ve verilerinizi ayrı bir diske yedeklemenizi evvelinden yapın.
2. Windows sistem geri yükleme özelliğini kullanarak, sistemi geri bir tarihe yüklemek çözüm olabilir.
3. Shift tuşuna basılı tutarak, sistemi yeniden başlatma yoluyla, windows gelişmiş kurtarma seçeneklerine geçiş yaparak windows sıfırlama ayarları ile düzeltme yoluna girmek.
4. Üstteki işlemler olmuyorsa eğer, farklı bir pc'de usbdiske yazılmış rufus vb uygulamalar kullanarak windows sistemini yeniden kurmak. Kurmadan evvel, cihazınızın klavye bios boot yönerlerini öğrenerek işlemleri yapmak. Usbdisk'ten başlatarak sistemini sıfırdan kurmak. Legacy veya uefi farklılıklarına dikkat ederek usbdisk yazdırma işlemlerini, biosunuza uygun olan uefi yöntemi varsa eğer gpt olarak, yapılandırılmış bir usbdisk'ten kurulum yapılmalıdır. Normal bios mbr legacy ise, bu işleme gerek yok. bios legacy mod ile kurulum yapılabilir. Bunuda belirtmemde yarar var. Windows iso dosyalarını, usbdiske yazdırmak için, rufus veya balena etcher uygulamalarından istifade edilebilir. daha pratik olması bakımından, ventoy usbdisk hazırlama aracını kullanmanızıda ayrıca önerebilirim. birden fazla işletim sistemleri iso dosyalarını, bu uygulamayı kullanarak ekleme işlemlerini yapabilirsiniz. Sorununuzun çözülmesi dileklerimle saygılarımla.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
939,968
Üyeler
147,806
Son üye
Nightt01
Top Bottom