Neler Yeni

Windows defender sorunu

Arslann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Manas Arslan
selamlar herkese iyi forumlar. bilgisayarıma daha güvenli olduğunu düşündüğüm için kaspersky antivürüs programını yükledim haliyle windows defender devre dışı kaldı. ama kaspersky discordu falan sildiği için ve crackli dosya indiremediğim için kaldırdım. Ama crackli dosya indirmeye çalıştığımda bu hatayı alıyorum ve ardından dosya siliniyor. Görev çubuğunda windows defendersta çarğı işareti gözüküyor ve regedittende windows defenderi kapattım . ona rağmen bu hatayı alıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
asdas.PNG

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,878
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Windows güvenlik ayarlarindan tamamen devre dışı birakiniz. Bir de defender devre dışı bırakmak için regedit dosyası vardı. Netten ona bak.

Furkan SıRR

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,335
İsim
Furkan Sır
selamlar herkese iyi forumlar. bilgisayarıma daha güvenli olduğunu düşündüğüm için kaspersky antivürüs programını yükledim haliyle windows defender devre dışı kaldı. ama kaspersky discordu falan sildiği için ve crackli dosya indiremediğim için kaldırdım. Ama crackli dosya indirmeye çalıştığımda bu hatayı alıyorum ve ardından dosya siliniyor. Görev çubuğunda windows defendersta çarğı işareti gözüküyor ve regedittende windows defenderi kapattım . ona rağmen bu hatayı alıyorum yardımcı olursanız sevinirim.Alıntıyı görüntüle
Kaspersky discordu silmiyor nasıl oluyor bu?

Arslann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Manas Arslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kaspersky discordu silmiyor nasıl oluyor bu?
discord arkada günçelleştirme falan yapıyor kaspersky da siliyo bencede saçma
Mesaj otomatik birleştirildi:

kaspersky şuana kadar discord utorrent sildi

Son düzenleme:
Top Bottom