Neler Yeni

Windows Defender TAMAMEN nasıl kapatılır?

Beratic

80+
Arkadaşlar selamlar,bilgisayarımda Windows defender açık ayarlardan vs. kapamama rağmen saçma bir şekilde oyunların açılmasını engelliyor. 3. parti uygulama yükleyin devre dışı kalır diyordu kaspersky yükledim yine engelliyor kafayı yiyeceğim yardımcı olun lütfen. En azından şunu yapmasını engelleyebileyim.
IMG20210309222234.jpg

En İyi Cevap
Kendi web sitemde paylaşmıştım ama galiba link paylaşımı yasak ben asan direk içeriği atıyorum

Windovs Defender , Windovs a ait bir antivirüsdür .Windovsların içinde gömülü gelir ve bazı yükleyeceğimiz şeylerde sürekli virüs algılar ve biz bunu kapatmakdan usanırız .Bugün sizlere nasıl sonsuza dek kapatılır göstereceğim

Klavyeden Win + R yapıp “regedit” yazın

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Sekmesine gelin

“Windovs Defender” diye yazacaktır sağ tıklayın , yeni bir DWORD (32bit) girdisi oluşturun ismini “DisableAntiSpyware” yapın ve değerini 1 yapın

0 = Açık
1 = Kapalı

Atkansa

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Samet Atkan
Kendi web sitemde paylaşmıştım ama galiba link paylaşımı yasak ben asan direk içeriği atıyorum

Windovs Defender , Windovs a ait bir antivirüsdür .Windovsların içinde gömülü gelir ve bazı yükleyeceğimiz şeylerde sürekli virüs algılar ve biz bunu kapatmakdan usanırız .Bugün sizlere nasıl sonsuza dek kapatılır göstereceğim

“Windovs Defender” diye yazacaktır sağ tıklayın , yeni bir DWORD (32bit) girdisi oluşturun ismini “DisableAntiSpyware” yapın ve değerini 1 yapın

0 = Açık
1 = Kapalı

En İyi Cevap

System32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
394
İsim
Melih
Windows arama yeri > Windows Güvenliği > Virüs Ve Tehdit Koruması

kapatabilirsin

Mr. Edri

80+ Platinum
En İyi Cevap
26
Dahası  
Reaksiyon skoru
23,311
İsim
.

Beratic

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

0 = Açık
1 = Kapalı
Hocam çok çok sağolun sayenizde hallettim kanser olacaktım neredeyse🤩

Top Bottom