Neler Yeni

windows defender

ravem5554

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
furkan ulu
windows defender sizin virüs korumanız kuruluşunuz tarafından yönetilir hatası alıyorum internetten araştırdım Bilgisayar\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows Defender kayıt defteri üzerinden buraya ulaştım sanırım virüslü bir program kurdum ve bu program kayıt defterinde disableantispyware diye br şey oluşturmuş bunu siliyorum kendş kendşne tekrar geliyor içerisnideki 1 değerini 0 yaptım bir ie yaramdı yardımcı olun lütfen

ravem5554

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
furkan ulu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kaspersky yükleyip güvenli modda tarat.
hocam 1-2 kez tam tarama yaptım 2 adet virüs buldu bunları temizledim umarım bir sorun kalmamıştır. bu virüs programını mı kullanmalıyım ve sürümü yükseltmeme gerek var mı sizce ?

Çakıcı

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
682
İsim
tercan
windows defender sizin virüs korumanız kuruluşunuz tarafından yönetilir hatası alıyorum internetten araştırdım Bilgisayar\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows Defender kayıt defteri üzerinden buraya ulaştım sanırım virüslü bir program kurdum ve bu program kayıt defterinde disableantispyware diye br şey oluşturmuş bunu siliyorum kendş kendşne tekrar geliyor içerisnideki 1 değerini 0 yaptım bir ie yaramdı yardımcı olun lütfen
Bu türden bir virüs bulaştığında (kendini kopyalayan);
  • Görev yöneticisinden bilmediğin uygulamaları kapat
  • Gizli dosyaları görünür yap
  • PC yi temizle (ccleaner vb)
  • Kullanmadığın oyun ve programları kaldır
  • Arama çubuğuna mrt yaz tam tarama yap
  • Eset online scanner veya Kaspersky virüs removal tool indir tam tarama yap

ventioNN

80+ Platinum
hocam 1-2 kez tam tarama yaptım 2 adet virüs buldu bunları temizledim umarım bir sorun kalmamıştır. bu virüs programını mı kullanmalıyım ve sürümü yükseltmeme gerek var mı sizce ?
yükseltmene gerek yok,tavsiye olarak vereceğim sayılı antivirüs programlarından.
Mesaj otomatik birleştirildi:

yükseltmene gerek yok,tavsiye olarak vereceğim sayılı antivirüs programlarından.

tab_enter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
361
İsim
Tab+Enter
verilerini yedekle format at derim temşz çözüm olur

Kaspersky'ı öneririm, işini hakkıyla yapabilen ve sistemi gerektiği vakitte yoran bildirim yollamadan da iş yapmayan bir program. Kullanabilirsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
948,444
Üyeler
149,384
Son üye
vecaca
Top Bottom