Neler Yeni

Windows Ekranına Gelince PC Takılıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Huzofeifa
Her şey Elmacık isimli firmadan i9 9900k işlemci almamla başladı.

Sistemim: Msi Z390 Gaming Plus - RTX 2060 ekran kartı - Corsair 3000mhz 32 gb Ram (4x8gb)

Daha önce işlemcim i5 9600k idi ve sorunsuz çalışıyordu. Bu işlemciyi satıp 9900k ya geçtim ve geçmez olaydım. 1.5 aydır uğraşıyorum bununla.

İşlemciyi ilk değiştirdiğimde windows ekranına gelip takılıyordu. Herkes ve tanıdığım bir servis elemanı da harddiskte sıkıntı var dedi. SSD'yi sıfırladım olmadı. 3 adet farklı ssd ve harddisk denedim ki çalıştığına emin olduğum harddiskler onlarda da aynı yerde takılıyor. İşlemciyi geri yolladım servise ve servisten işlemcide hiçbir sıkıntı olmadığı raporu geldi. Sıfırdan kurulum yapmayı, usbden tekrar windows yüklemeyi her şeyi denedim ama sürekli aşağıdaki noktalar dönerken takılıyor.

Bios'a giriyor. Biosta işlemci ramler hepsi görünüyor. Sorun nedir çıldıracağım...

Daha ne yapmam lazım?

Ekler

• unnamed (2).jpg
    unnamed (2).jpg
    1.2 MB · Hit: 29
  • unnamed (1).jpg
    unnamed (1).jpg
    1.4 MB · Hit: 32
  • unnamed.jpg
    unnamed.jpg
    1.6 MB · Hit: 25

BaşaramadıkAbi

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Sorun bilgisayarın açılmaması mı ?

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Tamda acıkmıştım, keşke tecrübem olsada net bi cevap verebilsem.

Recep_Bey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,362
İsim
Recep
Her şey Elmacık isimli firmadan i9 9900k işlemci almamla başladı.

Sistemim: Msi Z390 Gaming Plus - RTX 2060 ekran kartı - Corsair 3000mhz 32 gb Ram (4x8gb)

Daha önce işlemcim i5 9600k idi ve sorunsuz çalışıyordu. Bu işlemciyi satıp 9900k ya geçtim ve geçmez olaydım. 1.5 aydır uğraşıyorum bununla.

İşlemciyi ilk değiştirdiğimde windows ekranına gelip takılıyordu. Herkes ve tanıdığım bir servis elemanı da harddiskte sıkıntı var dedi. SSD'yi sıfırladım olmadı. 3 adet farklı ssd ve harddisk denedim ki çalıştığına emin olduğum harddiskler onlarda da aynı yerde takılıyor. İşlemciyi geri yolladım servise ve servisten işlemcide hiçbir sıkıntı olmadığı raporu geldi. Sıfırdan kurulum yapmayı, usbden tekrar windows yüklemeyi her şeyi denedim ama sürekli aşağıdaki noktalar dönerken takılıyor.

Bios'a giriyor. Biosta işlemci ramler hepsi görünüyor. Sorun nedir çıldıracağım...

Daha ne yapmam lazım?
bios uptade yapman lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Huzofeifa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ya MSi logosunun orada takılıyor ya da windows logosunun orada takılıyor. Biosa girebiliyorum biosta işlem yapabiliyorum ama hiçbir şekilde düzelmiyor

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,131
Üyeler
152,618
Son üye