Neler Yeni

Windows Format Atarken Hata 0x80070057

Nxion3r

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Mert Özyurt
Merhabalar arkadaşlar 2 gündür sorun yaşıylrum bilgisayar bir anda kapandı ssd a data630 vardı windows yüklü yanında da M2 ssd kullanıyordum ssd adata bozulunca m2 ssd de açılmamaya başladı bende format atayım dedim ama ne m2ssd nede ada630 formatlanmıyor silmeye veya biçimlendirmeye çalışırken böyle hata oluyorum yardımcı olabilicek var mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

M2 data boş alan gözüküyor komple üstüne Windows kurmayı deneyince : yeni bir bölüm oluşturamadık veya mevcut bir bölüm bulamadık. Daha fazla bilgi için kurulum günlüğü dosyalarına bakın . Hatası almaktayım lütfen yardım bekliyorum değerli arkadaşlarım

Ekler

• image.jpg
    image.jpg
    1.9 MB · Hit: 35

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,254
İsim
Semih Boran
şunu deneyin:
shift+f10 yapın
diskpart yazıp enterlayın
list disk yazın enterlayın
gelen listede ssdnin numarasına bakıp, select disk x(0 ise 0 1 ise bir) yazın ve enterlayın
clean yazıp enterlayın
convert gpt yazıp enterlayın
Sonra listeyi yenileyin disk kısmından ve tekrar biçimlendirmeyi deneyin. Olmaz ise komut isteminden biçimlendirmeye bakabilirsiniz.

Nxion3r

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Mert Özyurt
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
şunu deneyin:
shift+f10 yapın
diskpart yazıp enterlayın
list disk yazın enterlayın
gelen listede ssdnin numarasına bakıp, select disk x(0 ise 0 1 ise bir) yazın ve enterlayın
clean yazıp enterlayın
convert gpt yazıp enterlayın
Sonra listeyi yenileyin disk kısmından ve tekrar biçimlendirmeyi deneyin. Olmaz ise komut isteminden biçimlendirmeye bakabilirsiniz.
Dediğiniz gibi yapmaya daha önceden de çalıştım ama clean yaparken hata veriyor

Nxion3r

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Mert Özyurt
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O şekilde denedim ama olmadı hardisk vardı elimde ona windows yükleyip açtım m2 ssd görüyor ama biçimlendiremiyorum orada da
Mesaj otomatik birleştirildi:

image.jpg

Son düzenleme:
Top Bottom