Neler Yeni

Windows gereken dosyaları yükleyemiyor 0x8007025D

DolunaYY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Bedirhan Önlütürk
Arkadaşlar iyi günler geçenlerde bir youtube kanalının çıkardığı hazır sistemi sipariş ettim itopyadan dün geldi bende ekran kartını taktım sonra eski kasamdan kendi 2tb hdd mi çıkarıp taktım
birde microsoftun kendi sitesinden indirdiğim win 10 kurulum aracıyla usbye win10 setupu kurdum neyse ilk sefer windowsu sorunsuz bi şekilde yeni ssdye kurdum hdd 200gb bölümü ayırıp sistem kurmuştum dosyalar çakışmasın diye orayıda format ekranında biçimlendirip silip yeniden oluşturdum neyse pc yi açtım bazı oyunlarda hata falan alınca temiz kurulum atmadığım için dosyalar çakıştı sanarak temiz kurulum atmak için tekrar format işlemine başladım ama bu sefer başlıkta yazan hatayı verdi kısacası '' Windows gereken dosyaları yükleyemiyor 0x8007025D '' 2 3 denemeden sonra ssden vazgeçip hddnin yine 200gb lık bölümünü bölüp sistemi kurabildim ssd ve hdd mi 4 ayrı programla sağlık testine soktum hız testine yoktum her şey çok iyi sorunsuz çalışıyor disklerde bende buna güvenip sistemi hdd den ssd ye geçirmek için son bir kez kurulum yapayım dedim ama yine aynı hatayı alıyorum bu sefer harddsikede kuramıyorum varmı bana yardım edicek lütfen daha sistemi kullanamadan aşırı soğudum sistemden
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada sistem

Ryzen 5 5600
Asus b450 m-k II
Gskill rıpjaws 3600 mhz cl 18 2x8
Asus Dual rx 6650xt
Kioxia 500 gb m2 ssd
Thermaltake 650w 80+ Psu ve Kasa

Top Bottom