Neler Yeni

WİNDOWS GÜNCELLEŞTİRMELERİNİ GERİ NASIL AÇARIM

Baihu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
Selim Tüylü

Baihu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
Selim Tüylü

tab_enter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
361
İsim
Tab+Enter
Ben eskiden windows güncelleştirmelerine sinir olduğum için youtube da izlediğim tüm videoları yaptım işte kodların içine giriyodu 1 i 0 yapıyoduk falan windows güncelleştirmeleri kapanıyodu cidden kapadım ama şimdi yeniden açmak istiyorum ben izlediğim videoları tekrar izleyip yaptığım şeyi bulup eski haline getirmeyemi uğraşıcam direk kısayol yokmu
burada kapamayı anlatıyor girdiği yerlerden sende aktif hale getirebilirsin.

Baihu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
Selim Tüylü

Baihu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
Selim Tüylü
Videoyu izle. Yanlışsa eleştir. Tavsiye etmiyorum demek tamamen çekememezlik :)
Çekemeyeceğim bir durum yok. O vatandaşı www.chip.com.tr zamanından beri sevmiyorum. Bahsedilen 2004 sürümünü paylaştığınız yerden yükledim ve 2 hafta kullandım. Fakat bahsettikleri gibi RTM sürümü değilmiş. O forumdaki yorumlara bakabilirsiniz. MSI Dragon Center uygulaması düzgün çalışmadığı için 1909 sürümünü sıfırdan yükledim. Tartışacak bir şey göremiyorum. Kaldı ki; o forumun bana zerre kadar faydası olmadı. Soruların hepsi çözümsüz kalıyor.

VitoScaletta

80+ Gold
Çekemeyeceğim bir durum yok. O vatandaşı www.chip.com.tr zamanından beri sevmiyorum. Bahsedilen 2004 sürümünü paylaştığınız yerden yükledim ve 2 hafta kullandım. Fakat bahsettikleri gibi RTM sürümü değilmiş. O forumdaki yorumlara bakabilirsiniz. MSI Dragon Center uygulaması düzgün çalışmadığı için 1909 sürümünü sıfırdan yükledim. Tartışacak bir şey göremiyorum. Kaldı ki; o forumun bana zerre kadar faydası olmadı. Soruların hepsi çözümsüz kalıyor.
niye sevmiyosunuzki recep baltaş pamuk gibi adamdır

Baihu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
Selim Tüylü

tab_enter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
361
İsim
Tab+Enter
burdan yükleyip sorunsuz kullanabilirim demi insider ne oluyor
orijinal yükle youtube ye yaz programsız orijinalleştirme diye bir video var yaklaşık 630 k izlenmiş cmd ye girip kodlar yazıyor o video ile orijinal yapabilirsin

VitoScaletta

80+ Gold
orijinal yükle youtube ye yaz programsız orijinalleştirme diye bir video var yaklaşık 630 k izlenmiş cmd ye girip kodlar yazıyor o video ile orijinal yapabilirsin
zaten orjinal de neyse ya ben güncelleştirmelerimi elle yaparım zaten şuan son sürüm 1909 sürümü 2004 tam geçildiğinde ben de manuel yüklerim yapıcak bişey yok herkese yardımları için teşekkür ederim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,448
Üyeler
156,775
Son üye
WhiteOs
Top Bottom