Neler Yeni

“Windows hazırlanıyor bilgisayarınızı kapatmayın”

Messinin kramponu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
477
Türkçe konuştuğuma bakma kutuplarda yaşıyorum
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar parçaları, Darboğaz sorunları, Hazır sistem önerileri, Dış donanım önerileri, İç donanım önerileri,
Güncelleme yok. İlk başta fare tıklamıyordu driver’ları güncelleştirdim. Aynısı ekran kartı driver’ı içinde geçerli ama 2 dakikadır hazırlanıyor kapatmayın yazıyor.

Not : x64 tabanlı sistemler için Windows 10 version toplu güncelleştirmesi geldi. Onunla ilgili bir şey mi?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,167
İsim
Emre Zengin
Güncelleme yok. İlk başta fare tıklamıyordu driver’ları güncelleştirdim. Aynısı ekran kartı driver’ı içinde geçerli ama 2 dakikadır hazırlanıyor kapatmayın yazıyor.

Not : x64 tabanlı sistemler için Windows 10 version toplu güncelleştirmesi geldi. Onunla ilgili bir şey mi?
Güncellemeyi indirip yükleme işlemine başlayıp bilgisayarı yeniden başlatırsan biraz bekliyorsun.

Dolar

80+ Bronze

Kapatma ben de yaptım dün güncelleme olması lazım.

Messinin kramponu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
477
Türkçe konuştuğuma bakma kutuplarda yaşıyorum
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar parçaları, Darboğaz sorunları, Hazır sistem önerileri, Dış donanım önerileri, İç donanım önerileri,
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,167
İsim
Emre Zengin
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR