Neler Yeni

Çözüldü✓ Windows kurulu m2 ssd sıfırlama

FurkannK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Furkan Koçoğlu
Yeni bir m2 ssd aldım ama sistemimde 1 tane m2 ssd girişi var. Mevcut kullandığım m2 ssd de windows kurulu. Bu ssd yi sökmeden önce nasıl sıfırlayabilirim? Sistemi yenisine kuracağım.

longinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Emrullah YAZICI
Yeni bir m2 ssd aldım ama sistemimde 1 tane m2 ssd girişi var. Mevcut kullandığım m2 ssd de windows kurulu. Bu ssd yi sökmeden önce nasıl sıfırlayabilirim? Sistemi yenisine kuracağım.
Sıfırlamaktan kastın nedir ? Format mı ? Yoksa içindeki verileri komple temizlemek mi ? Eğer ikinci seçenek ise format usb'si ile diski biçimlendirip windows yükleme ekranında win yüklemeden sistemi kapatmak ve m2'yi çıkarmak

FurkannK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Furkan Koçoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sıfırlamaktan kastın nedir ? Format mı ? Yoksa içindeki verileri komple temizlemek mi ? Eğer ikinci seçenek ise format usb'si ile diski biçimlendirip windows yükleme ekranında win yüklemeden sistemi kapatmak ve m2'yi çıkarmak
Windows dahil her şeyi silmek istiyorum. Geri windows kurmayacağım sildikten sonra 0 kalacak

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,558
İsim
Orkun
USB den Windows kuruyormuş gibi başlıyorsun. Disk seçtiğin ekranda SSD yi önce biçimlendirip sonra sil yapıp sıfırlayabilirsin. Sonra kurulumu iptal edip bilgisayarı kapatıp önceki SSD yi çıkarıp yeni SSD yi takıp Windows kurulumuna yeniden başlayabilirsin.

Top Bottom