Neler Yeni

Windows sesi geliyor fakat RTX 2060 fanı dönmüyor ve görüntü gelmiyor

Mei Akif

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mehmet Akif Günal
Dün akşam sorunsuz oynadim ve kapattım bilgisayarı. Anca açabilme fırsatım oldu ve açtığımda Windows sesi gelse de SE ekrana görüntü gelmiyordu. 1 kere daha deneyip kapattım tüm kabloları söktüm ve BIOS pili ile CMOS kablosunu söktüm. Ekran kartını ve RAM'leri de söküp 5 dakika bekledim. Tekrar taktım her şeyi ve fark ettim ki ekran kartının fanları en başta dönüp bir süre sonra duruyor. Sorun nedir aydınlatırsanız sevinirim.

Gigabyte B450M S2H.
Gigabyte RTX 2060 6 GB OC Windforce.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,686
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Dün akşam sorunsuz oynadim ve kapattım bilgisayarı. Anca açabilme fırsatım oldu ve açtığımda Windows sesi gelse de SE ekrana görüntü gelmiyordu. 1 kere daha deneyip kapattım tüm kabloları söktüm ve BIOS pili ile CMOS kablosunu söktüm. Ekran kartını ve RAM'leri de söküp 5 dakika bekledim. Tekrar taktım her şeyi ve fark ettim ki ekran kartının fanları en başta dönüp bir süre sonra duruyor. Sorun nedir aydınlatırsanız sevinirim.

Gigabyte B450M S2H.
Gigabyte RTX 2060 6 GB OC Windforce.
En başta dönüp durması normal zero fan modundan kaynaklıdır oda diğerini bilmiyorum maalesef

aakif

80+ Bronze
İsmin akifse ismimiz aynı, anakartımız aynı, ekran kartımız aynı ve benim ekran kartım da artık görüntü vermiyor kader ortağı mıyız neyiz :unsure:

Mei Akif

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mehmet Akif Günal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İsmin akifse ismimiz aynı, anakartımız aynı, ekran kartımız aynı ve benim ekran kartım da artık görüntü vermiyor kader ortağı mıyız neyiz :unsure:
Da-g3 ise sistem kader ortağı olabiliriz. Sanırsam 2000 serisi old micron chip kullandığı için (2021 civarlarında) şu anda sıkıntı yaşıyoruz. Aynı şey 3060 ti için de geçerli diye biliyorum hynix? marka chip kullanmışlar onda da.

aakif

80+ Bronze
Da-g3 ise sistem kader ortağı olabiliriz.
Evet sistemim da g3 benim de. Haftaya kartı tamire vericem olmazsa zaten yükseltmeyi düşünüyordum yeni bir kart satın alıcam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,128
Üyeler
140,953
Son üye
Bayramcftcii
Top Bottom