Neler Yeni

Windows update güncellemiyor

ÇiktaMuz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer
Arkadaşlar 7 saattir uğraşıyorum ilk önce w11 yükledim baktım uygulamalar falan yüklenmiyor ve birçok sorun yaşıyorum windows updateye baktım ve wimdowsu kurunca hiçbir güncelleme yapmadığını gördüm ama güncel yazıyordu sonra w10 kurdum bu sefer alt panel donması wifi sorunları falan oldu uygulamalar yine kurulmuyordu yine windows uptadeye baktım ki yine yüklenmemiş onu geçtim hata veriyor taramıyor bile. 0 bilgisayarda niye böyle sorunlar oluyor anlamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Banada bu tarz sorunlar oluşmuştu win11 yükleyemiyordum win10 bozuktu bende bi usbye win10 iso yükledim sonra onunla format atıp win 11 i yükledim format atarken kurcağın sürücüyü biçimlendirmeyi unutma

ÇiktaMuz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Banada bu tarz sorunlar oluşmuştu win11 yükleyemiyordum win10 bozuktu bende bi usbye win10 iso yükledim sonra onunla format atıp win 11 i yükledim format atarken kurcağın sürücüyü biçimlendirmeyi unutma
Niye ki kanka biçimlendirmeyince ne oluyor bu arada w11de de oldu bende bunlar Windows update bile çalışmıyor kafayı sıyırmaya az kaldı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,261
Üyeler
146,673
Son üye
canoozdmr
Top Bottom