• M
      Mehmet yd, Eğitim kategorisinde Tyt-Ayt limit el kitabı başlıklı bir konu açtı.
      Elimde limit el kitabı Türkçe(TYT),fizik(TYT-AYT) ve geometri(TYT-AYT) var bunlar iyi midir? Ve TYT-AYT olanların fotoğrafını alta yükledim sadece oradaki...
      • IMG20240309150716.jpg
      • IMG20240309150726.jpg
      • IMG20240309150754.jpg
      • IMG20240309150807.jpg
    • M
      Mehmet yd, Konu Dışı kategorisinde Carb cycling az karbonhidrat gününde ne yenir? başlıklı bir konu açtı.
      Merhaba, carb cycling yapmayı düşünüyorum ama az karbonhidrat gününde 1800 1900 kaloriye ulaşamıyorum. Sizce ne yemeliyim? Listemde yumurta, tavuk, lor...
    • M
      Mehmet yd, Konu Dışı kategorisinde Vakıfbank borsa bakiye başlıklı bir konu açtı.
      Merhaba iki sorum var VakıfBank'da yatırım hesabımda hisse sattım ve bakiyede o para gözüküyor ama paramı çekemiyorum. Halka arz a katılmak için kullanmak...
    • M
      Mehmet yd, Diğer Sporlar kategorisinde Fitness bel incelmesi başlıklı bir konu açtı.
      Merhaba. 3 haftadır spor yapıyorum ve diyet programım da var. Birisinden aldım. İlk 1.5 hafta güzel gitti belim yavaş yavaş azalmaya başladı ama ondan sonra...
    • M
      Mehmet yd, Diğer Sporlar kategorisinde Spor göğüs antremani başlıklı bir konu açtı.
      Merhaba göğüs antremani yaparken yanmıyor ama bı sonraki gün bastırınca aciyor bu normal mi?
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,623
Üyeler
140,675
Son üye