Neler Yeni

Windows virüs olabilir mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Yağız
Arkadaşlar normalde yapmam ama deneyim dedim ve keşke denemeseydim. Bu
linkteki videoyu izleyip hepsini uyguladım. Pc nin yavaşladığını hissediyorum valorantta iken %100 gpu kullanımları %70-80 cpu gördüm. Windows güvenlik taramasını açarken beyaz kalıp açtırmıyor hiç. Malwarebytes tan kontrol yapınca bir dosya çıktı hemen karantina yapıp sildim. Fakat devam ediyor. Heralde virüs mü artık ne dert ise yardım etmenizi bekliyorum. Temizleyip kurtarın beni bu durumdan.

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
umut aytekin
Arkadaşlar normalde yapmam ama deneyim dedim ve keşke denemeseydim. Bu
linkteki videoyu izleyip hepsini uyguladım. Pc nin yavaşladığını hissediyorum valorantta iken %100 gpu kullanımları %70-80 cpu gördüm. Windows güvenlik taramasını açarken beyaz kalıp açtırmıyor hiç. Malwarebytes tan kontrol yapınca bir dosya çıktı hemen karantina yapıp sildim. Fakat devam ediyor. Heralde virüs mü artık ne dert ise yardım etmenizi bekliyorum. Temizleyip kurtarın beni bu durumdan.
Yahu 2bin izlenmiş videodaki dosya indirilir mi hiç..
Muhtemelen virüs yedin, sıfırdan kurulum yap format at.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Yağız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Format atmak düzeltir mi kesin? Kafam iyi çalışmıyor bu aralar.

IV Aseims

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Asım YILDIZ
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, Donanım, Müzik, Dizi ve Filmler, Futbol ve Profesyonel Güreş.
Format atmak düzeltir mi kesin? Kafam iyi çalışmıyor bu aralar.
Format atman yetecek gibi duruyor. Sağlık olsun yapmışsın bir hata zamanında bende yapmıştım (yaş üstünlüğü olarak algılama).

Temiz format atarsanız virüs kalma ihtimali çok düşük. Eğer imkanınız varsa format için belleği farklı bir cihazdan yapmanızı öneririm. Eğer virüs olduğundan emin iseniz önemli hesaplarınızın şifresini değiştirmenizi ve 2FA açmanızı öneririm. Bu işlemler sırasında dediğim gibi farklı bir cihaz kullanma imkanınız var ise internet bağlantısını kesin virüs bulaşan cihazın. Muhtemelen girdiği ayarlardan biri windows defender'ı devredışı bırakmıştır, o yüzden açılmıyordur.

IV Aseims

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Asım YILDIZ
İlgilendiği Kategoriler
Format atman yetecek gibi duruyor. Sağlık olsun yapmışsın bir hata zamanında bende yapmıştım (yaş üstünlüğü olarak algılama).
Kaldı ki adam Quick CPU diye bir uygulama indirmiş ama indirdiği dosyayı değil hazır masaüstünde bulunanı açıyor. Lavuk harbi sıkmış.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Yağız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Allahın izniyle yarın deniyeceğim geri dönüş sağlıcam
Çok sağolun yardımlarınız için.

IV Aseims

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Asım YILDIZ
İlgilendiği Kategoriler
Kaldı ki adam Quick CPU diye bir uygulama indirmiş ama indirdiği dosyayı değil hazır masaüstünde bulunanı açıyor. Lavuk harbi sıkmış.
Ekstra olarak videonun sonlarında fotoğraf ile gösteriyor ne yapman gerektiğini. Hocam ben güvendim, ulan ******** birde Fortnite açmış 270 FPS'i çok büyük olaymış gibi gösteriyor. Fena bir yükseldim elemana :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,681
Üyeler
149,958
Son üye
Sons
Top Bottom