Neler Yeni

Windows'a virüs bulaştı sanırsam.

bor4n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
boran
Öncelikle selam herkese bugün Driverpack denilen lanet uygulamayı yükledim eski bilgisayarımda güzel çalışıyordu fakat bu bilgisayarı mahvetti 4 saattir düzeltmeye çalışıyorum ama düzeltemiyorum
Driverpack'i kurdum ve beraberinde birkaç uygulama daha yükledi daha sonra hiçbir işlem yapAmadan geri kaldırdım Driverpack'i ve 360Security vs. bilgisayar aşırı hantallaştı. 13 saniyede açılıyordu ve açılır açılmaz Chrome'a girip bir şeylere bakınabiliyordum ama şu an 21 saniyeye yükseldi açılma süresi ve masaüstü ekranı geldikten sonra sağ Click + yenile bile yapamıyorum 1 dakika boyunca. Kaspersky kurdum sorunları buldu, çözdü/çözemedi ben kendim sildim bazı şeyleri vs. sorun Kasperaksy'den mi kaynaklanıyor diye onu da kaldırdım fakat hala düzelmedi bilgisayar. Format atamam şu an Wi-Fi'im yok mobil veri ile maalesef olmaz ve bir ton oyun yüklü bilgisayara. Yani format işi zor şu an benim için. Görev yöneticisinde herhangi bir anormallik yok, sadece Windows ASUS uyg. Vs önceden de açık olan uygulamalar başlangıç uygulamalarının tümü kapalı. Önceden de öyleydi yani kısacası gözle görülür bir değişiklik yok ama PC hantallaştı iki de bir donup mavi ekran veriyor. Durdurma kodu: KERNEL_DATA_INPAGE_ERROR. Sorun kodu: win32kbase.sys. Yardım ederseniz çok sevinirim

Son düzenleme:

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,037
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Öncelikle selam herkese bugün Driverpack denilen lanet uygulamayı yükledim eski bilgisayarımda güzel çalışıyordu fakat bu bilgisayarı mahvetti 4 saattir düzeltmeye çalışıyorum ama düzeltemiyorum
Driverpack'i kurdum ve beraberinde birkaç uygulama daha yükledi daha sonra hiçbir işlem yapAmadan geri kaldırdım Driverpack'i ve 360Security vs. bilgisayar aşırı hantallaştı. 13 saniyede açılıyordu ve açılır açılmaz Chrome'a girip bir şeylere bakınabiliyordum ama şu an 21 saniyeye yükseldi açılma süresi ve masaüstü ekranı geldikten sonra sağ Click + yenile bile yapamıyorum. 1 dakika boyunca Kaspersky kurdum sorunları buldu, çözdü/çözemedi ben kendim sildim bazı şeyleri vs. sorun Kasperaksy'den mi kaynaklanıyor diye onu da kaldırdım fakat hala düzelmedi bilgisayar. Format atamam şu an Wi-Fi'im yok mobil veri ile maalesef olmaz ve bir ton oyun yüklü bilgisayara. Yani format işi zor şu an benim için. Görev yöneticisinde herhangi bir anormallik yok, sadece Windows ASUS uyg. Vs önceden de açık olan uygulamalar başlangıç uygulamalarının tümü kapalı. Önceden de öyleydi yani kısacası gözle görülür bir değişiklik yok ama PC hantallaştı iki de bir donup mavi ekran veriyor. Durdurma kodu: KERNEL_DATA_INPAGE_ERROR. Sorun kodu: win32kbase.sys. Yardım ederseniz çok sevinirim
Driver packta aşağıda otomatik driver yükleme yaptısan aşağıda uygulamaların tiki vardı onları kaldırsaydın yüklemezdide güvenilir bir program diye biliyorum biz çok kulanıyoruzda evet o programlar hantalaştırıyor baya bende şahit oldum ona program kaldırdan falan kaldırmayı dene.

bor4n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
boran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Driver packta aşağıda otomatik driver yükleme yaptısan aşağıda uygulamaların tiki vardı onları kaldırsaydın yüklemezdide güvenilir bir program diye biliyorum biz çok kulanıyoruzda evet o programlar hantalaştırıyor baya bende şahit oldum ona program kaldırdan falan kaldırmayı dene.
Yok işaretlemiştim zaten ama yinede yükledi ve hantallaştıran programlar evet ama bu sefer bi garip oldu yani benim eskiden gt740m vardı ondan kat be kat daha yavaş şuanda ki hiç bir oyunu bile açmıyor şuanda oyunların introsunda donup kalıyor oyunlar kapanmıyor bile

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
fatih
Twitter
oaafatih
Discord
fatih9
Driverpack'i kurdum ve beraberinde birkaç uygulama daha yükledi daha sonra hiçbir işlem yapAmadan geri kaldırdım Driverpack'i ve 360Security vs. bilgisayar aşırı hantallaştı. 13 saniyede açılıyordu ve açılır açılmaz Chrome'a girip bir şeylere bakınabiliyordum ama şu an 21 saniyeye yükseldi açılma süresi ve masaüstü ekranı geldikten sonra sağ Click + yenile bile yapamıyorum. 1 dakika boyunca Kaspersky kurdum sorunları buldu, çözdü/çözemedi ben kendim sildim bazı şeyleri vs. sorun Kasperaksy'den mi kaynaklanıyor diye onu da kaldırdım fakat hala düzelmedi bilgisayar. Format atamam şu an Wi-Fi'im yok mobil veri ile maalesef olmaz ve bir ton oyun yüklü bilgisayara. Yani format işi zor şu an benim için. Görev yöneticisinde herhangi bir anormallik yok, sadece Windows ASUS uyg. Vs önceden de açık olan uygulamalar başlangıç uygulamalarının tümü kapalı. Önceden de öyleydi yani kısacası gözle görülür bir değişiklik yok ama PC hantallaştı iki de bir donup mavi ekran veriyor. Durdurma kodu: KERNEL_DATA_INPAGE_ERROR. Sorun kodu: win32kbase.sys. Yardım ederseniz çok sevinirim
format atmak zor bir şey değil 1 tane video izle 1 flash bellek bul isoyu indir yaz rufusla at formatı kurtul yada geri yükleme yap geçmişte yedek aldıysa pc geçmişe git

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,251
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Driverpack virüs yazılımı değil beraberinde kurduğu programları işaretleseniz bile virüs kurduğunu da görmedim. Sadece fazladan olan kurulu programları kaldırsanız yeterli olur diye düşünüyorum.

bor4n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
boran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
format atmak zor bir şey değil 1 tane video izle 1 flash bellek bul isoyu indir yaz rufusla at formatı kurtul yada geri yükleme yap geçmişte yedek aldıysa pc geçmişe git
Format atmak zor bir sey degil çok format attım fakat pc de 250gb lık oyun var ve yaklaşık 1 ay boyunca wifi'm olmicak yani mobil veri de nereye kadar sonucta
Mesaj otomatik birleştirildi:

Driverpack virüs yazılımı değil beraberinde kurduğu programları işaretleseniz bile virüs kurduğunu da görmedim. Sadece fazladan olan kurulu programları kaldırsanız yeterli olur diye düşünüyorum.
Hepsini kaldirdim ama yine sorun duzelmedi

Top Bottom