Neler Yeni

wireless mouse önerecek varmı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Kadirhan Ağgün
Bütçe
9999
Fiyat konusunda sıkıntı yok hangisi iyi ise söylebilirsiniz

erkamtb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
erkam tb
deathadder v3 pro kullanıyorum bir kaç aydır. Aşırı memnumum. Ondan önce Corsair Dark Core rgp Pro se edition kullanmıştım onuda öneririm eğer o tarz bir mouse arıyorsan.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Kadirhan Ağgün
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
deathadder v3 pro kullanıyorum bir kaç aydır. Aşırı memnumum. Ondan önce Corsair Dark Core rgp Pro se edition kullanmıştım onuda öneririm eğer o tarz bir mouse arıyorsan.
razer mouse olarak peki razer basilisk ultimate yada razer naga pro nasıl peki ? önerir misin onlarıda

erkamtb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
erkam tb
kullanmadım bilmiyorum maalesef :(. ama forumda illaki incelemesi vardır bakabilirsin.

gsonex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Emre Turan
keris wireless aimpoint aldım yeni hoşuma gitti bayağı 688 de cashbacki var 2300 e falan geliyor el yapına uyar mı bilmem de bakabilirsin ben sevdim içinden grip tape i yedek skatezi değişebilir siwtchi falan da çıktı hoş yani cobra pro da kullanıyorum o da çok güzel ikisini de öneririm

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,897
İsim
Mehmet Aslan
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Kadirhan Ağgün
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
keris wireless aimpoint aldım yeni hoşuma gitti bayağı 688 de cashbacki var 2300 e falan geliyor el yapına uyar mı bilmem de bakabilirsin ben sevdim içinden grip tape i yedek skatezi değişebilir siwtchi falan da çıktı hoş yani cobra pro da kullanıyorum o da çok güzel ikisini de öneririmki
reis baktım şimdi keris güzel ama biraz küçük gib geldi realden görebileceğim bir mağaza varsa bi bakarım teşekkür ederim razer yada asus seti dizmek isterim
Mesaj otomatik birleştirildi:

1. olan çok feci hoşuma gitti bunun klavye ve kulaklığı varmı acabA?

gsonex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Emre Turan
reis baktım şimdi keris güzel ama biraz küçük gib geldi realden görebileceğim bir mağaza varsa bi bakarım teşekkür ederim razer yada asus seti dizmek isterim
o küçük geldiyse gladius 3 aimpoint var aynı şekil daha büyük yine onun da 1k falan geri ödemesi vardı sanırım içerikleri de iyi zaten üst seviyeleer beyazları da setlere çok iyi gider ona bakabilirsin aynenmağazadan eline oturtup bakmak her zaman daha sağlıklı veya önceki kullandığın mouselardan boyutunu beğendiğin varsa eloshapes sitesinden karşılaştırabilirsin detaylı boyutları

kivoist

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kıvanç Yiğit
pardon yanlışıkla yazıp sil butonunu bulamadım

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,897
İsim
Mehmet Aslan
Mesaj otomatik birleştirildi:

1. olan çok feci hoşuma gitti bunun klavye ve kulaklığı varmı acabA?
Çok hafif bir mouse hocam o haberin olsun mini versiyonu da var o daha da hafif. Markanın klavye kulaklığı var mı bilmiyorum hocam TR de sadece mouse si var. Ama sitede bir sürü farklı klavye var bakmak istersen.

Top Bottom