Neler Yeni

Witcher 3 birkaç soru

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,819
İsim
Doruk
Witcher 3 de 40. Saatimi tamamladım ve şu an ne yapmam gerektiği konusunda biraz kararsızım Blood and Wine Dlcsine ana hikayeden sonra mı başlamalıyım yoksa önce başlasam daha mı mantıklı?Hearts of Stone’u bitirdim ve çok keyif aldım. Ana hikayede açıkçası biraz daha güçlü olmak istiyorum ve çoğu yetenekli zırhçılar ve kılıççılar Touisantte sizin fikriniz ne ?( Levelim yetiyor)
Görev adını tam hatırlamıyorum ama Kaer Morhendeki savaşı bitirdim ,Kocakarıları ve Wild Huntın bir generalini öldürdüm en son Novigradda Yennefera falan yardım ediyordum

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,364
İsim
Kerem Çavuş
ben hepsini sırasıyla oynama taraftarıyım ana hikaye sonra hearts of stone en son da blood and wine , bence ana hikayeyi bitir daha sonra blood and wine oynarsın ortamlar tamamen farklı oalcağı için çok adapte olamazsın

NoctuaFanBoyu

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,367
İsim
Hamza Ziya Üstün
Blood and wine sonra oyna. Başlı başına ayrı bir oyun gibi o yüzden ana hikayeden kopabilirsin. Yerinde olsam ayı zırhına rün yazıcısında hafiflik rünü basıp kedi okulu taktikleri kullanırdım. Hem deli gibi zırhın hem de deli gibi hasarın oluyor hafif saldırıda.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,819
İsim
Doruk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Blood and wine sonra oyna. Başlı başına ayrı bir oyun gibi o yüzden ana hikayeden kopabilirsin. Yerinde olsam ayı zırhına rün yazıcısında hafiflik rünü basıp kedi okulu taktikleri kullanırdım. Hem deli gibi zırhın hem de deli gibi hasarın oluyor hafif saldırıda.
Ayı okulu zırhını nerden bulabilirim? Kurt okulunu kullanıyorum şu an onları Grandmaster yapmayı planlıyordum ama bu Ayı Okulu Quenne ciddi buff veriyormuş ben de baya quenn kullanıyorum

NoctuaFanBoyu

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,367
İsim
Hamza Ziya Üstün
Ayı okulu zırhını nerden bulabilirim? Kurt okulunu kullanıyorum şu an onları Grandmaster yapmayı planlıyordum ama bu Ayı Okulu Quenne ciddi buff veriyormuş ben de baya quenn kullanıyorum
Görevler kısmında hazine avlarında bulabilirsin. Bazı tüccarlar harita da satıyor. Kolayına gelmesi için youtube dan yerlerini bulabilirsin. Bence uğraşmaya değmez boş boş geziyorsun zaten yt den hızlıca bulursun

Top Bottom