Neler Yeni

Witcher 3 grafik kalitesi çok kötü

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,439
İsim
Diyarhan
Bu oyunda ve rdr2 de fsr 2 kapalı olmalı çok göze çarpan kalitesizlik oluyır
Mesaj otomatik birleştirildi:

konular hikayeler güzelde grafik kalitesi dx 9 veya 10 kalitesi.valhallanın gerisinde kalıyo her türlü
Jenerasyon farkı var

Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
Tekirdağlı Erşan Kuneri
Valhalla ile neden karşılaştırdınız ki, ikisi arasında 5 yıl var.
valhalla çok başka.aslında assasins oyunlarının amacı içeriği çok başka.kendini tanrı zannedenlerle savaşıyosun.onlara haddini bildiriyorsun.sen bir suikastçisin.mesela originste firavun kendini tanrı zannediyo zulm yapıyo kahramanımız bayek.oddseyde hangibirini sayayım birden çok kendini tanrı zanneden var zeus poseidon kült kahramanlarımız alexios veya kassandra.ama serinin içinde valhalla bir başka hakkaten.grafiklere kimsenin sözü olmaz sanırım dx 12 nin hakkını veriyor.konusu hikayesi içerikleri müzükleri ayrıntıarı yan görevleri npc leri düşmanları manastır baskınları hepsi 10/10.oyun değil sanki viking dizisini çeviriyormuşsun hissi veriyor.keşke viking dizisindeki gibi baba eivordan başlatsaymışlar hikayeyi.oysa oğulların babasının intikamını konu alıyor.baba eivorun başaramadığı ingiltere fethini oğulları gerçekleştiriyor.bu viking dizisinde dizinin ortalarında geçenler.alfredin kral olması vs. sonradan oluşanlar.oyunu çoğu kişi rpg olarak bilir ama istersen assasins ruhunu bozmadan suikastçi gibide oynayabilirsin.örneğin oyunun başlarında güçsüzdüm.güçlenmek için çalışmak yani manastır baskınları yapman gerekiyor bir an önce.ben oyun ayarlarından garantili sukasti etkinleştirdim.tek başıma manastır baskınnları yaptım suikastlerle.benden kat kat üstün levelli düşmnaları suikastle tek hamlede devirdim.tabii sabırla oluyo suikastçilik.iyi gizlenecen uygun anı kollayacan.en ufak hatanda düşman senden kat kat güçlü açığa çıkarsan ölümden kaçamazsın.tek vuruşta bitiriyolar işini.oyunda çeşitllik seçenek çok.ister suikastçi yetenklerini geliştirir suikastçi gibi oynarsın oyunu ister savaşçı yeteneklerini geliştirir rpg türünde oynarsın oyunu.her türlü sarıyo.dlc ler ile 400 saate yakın oynama sürem var oyunda.eğer oyuna originsteki gibi yeni oyun+plus eklelermiş aynı duyguları yaşamak için birkaç saat daha devirirdim.yeni oyun plusta oyun bittiği zmanki leveller s ekipmanlar vs.ile başlayabiliyorsun originste böylece 2.ye başladığında daha kolay oluyo sıkılmıyorsun.

Bu oyunda ve rdr2 de fsr 2 kapalı olmalı çok göze çarpan kalitesizlik oluyır

Jenerasyon farkı var

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,244
Üyeler
153,357
Son üye