Neler Yeni

Witcher 3 silah arkadaşları: Skellige görevi nasıl yapılır?

Merhabalar,Şu anda Silah Arkadaşları : Skellige Görevindeyim.
Oyun İçi Geçirdiğim 4-5 Saat Öncesinde Skellige'deki Ziyafete Bir Ayı Saldırmıştı.
Ayıyı Öldürdükten Sonra Bir Diyalog Girmişti. Diyalogda Hjalmar Veya Cerys'e Bu Saldırının Kimin Tarafından Yapıldığını Bulmam Konusunda Yardım Etmem Ve "Şuan Bununla İlgilenemem" Tarzı Bir Cevap Vardı.
Ben 3. Seçeneği Seçtim Ve Görevi Tamamlamışım Olarak Saydı. Şimdi İse Kaer Morhen'de Olacak Olan Büyük Savaş İçin Müttefikler Arama Görevini Yapıyordum. Velen Ve Novigrad'da Bulunan Müttefiklerimden Bazılarını Aldım Ve Sıra Skellige'ye Geldi. Crach'a Yardımını Sordum Ve Nilfgaard Tehdidini Bahane Göstererek Gelmemeyi Tercih Etti. Ardından Ermion'a Gittim Ve Benimle Gelmeyi Kabul Etti.
Başka Bir Konuşacak Kişi Göstermedi Ve Sadece "Skellige Tahtındaki Veraset Meselesinin Çözülmesine Yardımcı Ol" Görev Objektifini Verdi.
Ben De Önceki Bahsettiğim Görevde Bir Hata Yaptığımı Farkedip Kalede Hjalmar Ve Cerys'i Arayıp Buldum.Gelmesi Konusunda En İnançlı Olduğum Hjalmar Dahi Cerys Gibi Tahtın Verasetinin Sonuçlanmasından Önce Gelemeyeceğini Belirtti. Yaptığım Bir Diyalog Hatası Bana 2 Adet Önemli Müttefiğimi Mi Kaybettirdi?
Yoksa Şu an Bulunan Görevdeki Sorunun Herhangi Bir Çözümü Var Mı?

Xavien

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Batu
Evet dostum. Ayı saldırısından sonra Cerys veya Hjalmara yardım etsen güzel olurdu. Cerys seçersen Hjalmar geliyor yardıma. Taht veraseti olayıyla alakası çok büyük oradaki seçimin ayrıca.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet dostum. Ayı saldırısından sonra Cerys veya Hjalmara yardım etsen güzel olurdu. Cerys seçersen Hjalmar geliyor yardıma. Taht veraseti olayıyla alakası çok büyük oradaki seçimin ayrıca.
Oynayalı uzun zaman oldu. Geri dönüp oynama şansın zor çünkü Kaer Morhen savaşına kadar gelmişsin sanırım. Tekrar triggerleniyor mu emin değilim.
Edit: Cerys’e yardım edersen Ermion ve Hjalmar ikisi bir arada geliyor.

Top Bottom