Neler Yeni

WİTCHER 3 YENİ GRAFİKLERLE GUNCELLEME

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
Dün olan CD Project Red toplantısında CEO Witcher 3 ün bu yıl içinde güncelleştirilmiş yeni surumunun ulaşılabilir olucagini açıkladı peki merak ettiğim bu sürüm ekstradan mi satilicak yoksa şuanki sürüme sahip olanlar bedava mi alicak eğer 2.dediğimse indirimde alicam oyunu

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,309
İsim
Kerem Çavuş
Dün olan CD Project Red toplantısında CEO Witcher 3 ün bu yıl içinde güncelleştirilmiş yeni surumunun ulaşılabilir olucagini açıkladı peki merak ettiğim bu sürüm ekstradan mi satilicak yoksa şuanki sürüme sahip olanlar bedava mi alicak eğer 2.dediğimse indirimde alicam oyunu
Ücretli olmayacak bu yılın son çeyreğinde çıkıcak 15 liraya dlcleriyle birlikte al

masperv

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
312
İsim
Muhammed
cd project ps5 için de witcher 3 grafik güncellemesi yapmıştı ve ps4te satın alındıysa ps5te tekrar alınmasına gerek yoktu.bence pc için de böyle yaparlar.

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ücretli olmayacak bu yılın son çeyreğinde çıkıcak 15 liraya dlcleriyle birlikte al
Tamam o zaman alırım
Mesaj otomatik birleştirildi:

cd project ps5 için de witcher 3 grafik güncellemesi yapmıştı ve ps4te satın alındıysa ps5te tekrar alınmasına gerek yoktu.bence pc için de böyle yaparlar.
PS5 içinde güncelleme var bu güncelleme de yani daha geniş çaplı olucak ve sanırım rtx de olucakmis yani grafikleri çok daha yükselticekler bence hem PS5 hem Xbox Series S/X hem de PC için gelicek bu güncelleme

masperv

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
312
İsim
Muhammed
Tamam o zaman alırım
Mesaj otomatik birleştirildi:

PS5 içinde güncelleme var bu güncelleme de yani daha geniş çaplı olucak ve sanırım rtx de olucakmis yani grafikleri çok daha yükselticekler bence hem PS5 hem Xbox Series S/X hem de PC için gelicek bu güncelleme
baya büyük çaplı olucak anladığım kadarıyla ama cd project bu tür güncellemeler için para istiycek bi firma değil.ea veya ubisoft olsa kesin paralı olurdu derdim ama cd projectin alıcağını sanmam.

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
baya büyük çaplı olucak anladığım kadarıyla ama cd project bu tür güncellemeler için para istiycek bi firma değil.ea veya ubisoft olsa kesin paralı olurdu derdim ama cd projectin alıcağını sanmam.
Bende böyle düşündüğüm için açtım konuyu CD Project Red gerçekten çok oyuncu dostu bir firma eğer EA yapiyo olsa zaten orjinal oyundan daha fazla para isterdi ama bende Project Redin ücretsiz vericegini düşünüyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,303
Üyeler
141,700
Son üye
XenoDonkey
Top Bottom